poniedziałek, 14 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Niemowlę w Oknie Życia. Dziewczynka trafi do adopcji?

Niemowlę w Oknie Życia. Dziewczynka trafi do adopcji?

Niemowlę w Oknie Życia. Dziewczynka trafi do adopcji?
Data publikacji: 2018-06-03 14:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:12
Wywietleń: 3210 331220

Okno Życia w Domu Samotnej Matki przy ulicy Wojska Polskiego 13 w Koszalinie działa osiem lat. W sobotę (2 czerwca) około g. 18 dzwonek zaalarmował, że w okienku leży niemowlę. To drugi taki przypadek w dziejach placówki.

Pozostawione dziecko to dziewczynka. Wezwane zostały służby: policja i karetka pogotowia. Niemowlę nie miało obrażeń, ale szybko trafiło pod specjalistyczną opiekę do szpitala wojewódzkiego w Koszalinie. Stan zdrowia dziewczynki jest stabilny.

Noworodek zostanie wpisany do Rejestru Dzieci Znalezionych. Jeśli w ciągu najbliższych tygodni, nie zgłoszą się jego rodzice, to zostanie oddany do adopcji. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Koszalińskie Okno Życia w Domu Samotnej Matki działa od czerwca 2009 roku.

Komentarze

Dzik
Czytam tu wasze komentarze to każdemu bym wypłacił kontrolnego liścia za takie pierdoły. Bardzo dobra sprawa że takie miejsca funkcjonują niż później mam oglądać wiadomości z informacją że znaleziono dziecko na śmietniku.
2018-06-05 02:11:36
Niemowlę w Oknie Życia
Aż strach pomyśleć co będzie niebawem gdy PISuary wprowadzą całkowity zakaz aborcji.
2018-06-04 14:24:14
Skutek
efekt 500+
2018-06-04 12:28:44
fakszirak
Smutne to bardzo...
2018-06-04 08:52:12
A no...
Nie raz widziano Zakonnice, jak trzymaly w reke Swiece i namietnie je wciskaly... w dziurke co w Lichtarzu mialy !!
2018-06-03 23:49:24
a co z dziećmi...
...sprzedawanymi masowo przez zakonnice w Lublinie? Jakoś wyciszyło się... Ostatnim, który o nie walczył był Jerzy Urban i "NIE"- ateista....
2018-06-03 18:37:42
Osada
Życzę temu maleństwu szczęśliwego życia i dużo miłości!
2018-06-03 17:41:43