czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nielegalne automaty w Wałczu

Nielegalne automaty w Wałczu

Nielegalne automaty w Wałczu
Data publikacji: 2017-04-29 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:39
Wywietleń: 1903 248608

Sześć nielegalnych automatów do gry, w tym dwa „kioski internetowe", zatrzymali funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Skarbowego oraz policji w powiecie sławieńskim i Wałczu.

Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Skarbowego i Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zatrzymali dwa automaty typu CSANI -„kioski internetowe". Urządzenia były w kontenerze przy sklepie spożywczym w jednej ze wsi w powiecie sławieńskim.

Natomiast w Wałczu funkcjonariusze skarbówki i Wydziału Przestępczości Gospodarczej tamtejszej KPP natrafili na 4 automaty do gry. Były one w specjalnie do tego celu przygotowanym lokalu. Oprócz urządzeń zajęto też ok.1000 zł w gotówce.

- Zgodnie z obowiązującą od 1 kwietnia  ustawą o grach hazardowych: „Kto wbrew warunkom koncesji lub bez wymaganego urzędowego sprawdzenia lub bez nałożenia wymaganych urzędowych zamknięć posiada automat do gier, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie" - przypomina Małgorzata Brzoza, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie.

(m)

Nielegalne automaty w Wałczu Nielegalne automaty w Wałczu

Komentarze

Sama nazwa wskazuje...
Ze najlepsze "prze-Walanki"... robi sie w / z Walcza i okolicy jak i w Drawsku Pomorskim rowniez ! A "nowej dziupli" z Wodka i Papierosami, czy innymi "prochami w plynie"... po-nownie nie znaleziono ? A jak nie, to zwiekszyc "Czujnosc" caly tydzien... z Piatkami wlacznie i w Swinoujsciu ! I najciekawszym jest, ze to "kreci sie juz" bez wiekszych problemow od +/- 20 lat !!
2017-04-29 22:21:22
Ktośtam
Co to za różnica, to amatorzy i tamto amatorzy z dużymi brzucha od piwa.
2017-04-29 15:08:36
Co za amatorka!
Funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego a nie US zasadnicza różnica. Rzetelność na poziomie nierównych szczecińskich chodników.
2017-04-29 13:01:32

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie