Wtorek, 05 grudnia 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Nielegalna uprawa na werandzie

Data publikacji: 19 lipca 2016 r. 14:03
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:09
Nielegalna uprawa na werandzie
 

3 lata więzienia grożą 25-letniemu mężczyźnie, na którego posesji kryminalni z koszalińskiej komendy policji zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Największe krzewy miały ponad półtora metra wysokości.

Mundurowi sprawdzali sygnał, że mieszkaniec Koszalina w przydomowej werandzie na swej posesji uprawia krzewy konopi indyjskich. Policjanci nie tylko odkryli 14 zakazanych roślin, bo w trakcie ich doglądania zastali zaskoczonego ich wizytą właściciela plantacji.

Zatrzymany 25-latek samodzielnie przygotował miejsce do optymalnych warunków uprawiania krzewów. Zorganizował specjalne oświetlenie i urządzenia, jak wentylatory, zraszacze i odczynniki służące do hodowli konopi.

Działający wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut, który grozi mu karą do 3 lat pozbawienia wolności. ©℗

(m)

Fot. arch. Policji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

nie grajcie w zielone
2016-07-19 13:58:48
Dlaczego coś nielegalnego, uzależniającego i niekorzystnie wpływającego na organizm człowieka, jest przez niektóre osoby tak mocno pożądane - może to ktoś logicznie wytłumaczyć? Oczywiście nie wspominając o tzw. "leczniczej marihuanie", czy oleju.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA