Piątek, 22 września 2023 r. 
17 szczecin
REKLAMA

Niecodzienny bieg. Medal za serce

Data publikacji: 04 stycznia 2019 r. 15:26
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:29
Niecodzienny bieg. Medal za serce
 

Trzynastego stycznia po raz 27. odbędzie się  finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ub. r. część szczecińskich wydarzeń zorganizowano na Łasztowni. Jedną z atrakcji finału jest niecodzienny bieg.

„Hardkorowe serce – bieg bez wymówek”  czyli zimowy bieg z przeszkodami organizowany jest przez Szczecińską Agencję Artystyczną i Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego.

Organizatorzy zapraszają na to wydarzenie wszystkich, którym niestraszny jest wysiłek i którzy kochają nowe wyzwania.  Nagrodą za ukończenie biegu będzie satysfakcja z przekazanych pieniędzy na szczytny cel oraz piękny pamiątkowy medal.

Zapisy ruszyły 1 stycznia  i potrwają do 11 stycznia na portalu biegowym: www.protiming24.pl/startmeta/hs2018/registration

 - W ubiegłym roku podczas finału Orkiestry pobiliśmy rekord Polski w największym treningu na rowerach spinningowych. W tym roku pomyśleliśmy, że przydałoby się coś bardziej ekstremalnego. Bieg z przeszkodami, z pomiarem czasu i być może w zimowej scenerii to nowość i mam nadzieję, że spodoba się uczestnikom – mówi trener personalny Krzysztof Kryj z SCTP. - Ci którzy nas trochę znają,  mogą podejrzewać, że łatwo nie będzie!

Bieg odbędzie się  13 stycznia, godzina 16:00. Miejsce: Łasztownia – obok Starej Rzeźni.

Patronat nad biegiem objął "Kurier Szczeciński".

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

lol
2019-01-04 16:08:00
No to "Złoty Melon" i "Mrówka Cała" znowu się pożywią.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA