piątek, 23 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nie zabijaj(my) Ziemi

Nie zabijaj(my) Ziemi

Nie zabijaj(my) Ziemi
Data publikacji: 2016-06-04 18:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 2001 136272

Weganizm to nie tylko wybór etyczny wobec zwierząt, ale również wobec całej naszej planety i innych ludzi - przekonują aktywiści z BASTA! W niedzielę (5 czerwca) - czyli Światowy Dzień Ochrony Środowiska- to przesłanie będzie miało szczególne znaczenie i moc.

To co jesz ma większy wpływ na środowisko niż to czy segregujesz śmieci, wybierasz rower zamiast samochodu lub zakręcasz wodę podczas mycia zębów - uświadamiają aktywiści Szczecińskiej Inicjatywy na Rzecz Zwierząt BASTA! Równocześnie podpowiadając: „Zmień nawyki żywieniowe, przejdź na wegetarianizm lub weganizm". Właśnie ta dieta - tylko pozornie osobisty wybór każdego człowieka - może stanowić istotny krok ku rozwiązaniu wielu palących problemów: wysokiej emisji gazów cieplarnianych, wylesiania, zanieczyszczania wód, gleby i powietrza, wymierania wielu gatunków roślin i zwierząt, głodu na świecie, destabilizacji lokalnych społeczności.
Temu, co naprawdę zabija Ziemię, a co przed zagładą może ją uchronić będzie poświęcony niedzielny happening Basta! Na pl. Grunwaldzkim. Początek - godz. 13.

(an)

Nie zabijaj(my) Ziemi Nie zabijaj(my) Ziemi

Komentarze

schabowy
Tak tak , robaczki.najemy się wszyscy zdrowej roslinnej zywnosci zmodyfikowanej genetycznie, podlanej i spryskanej chemią. Smacznego.Ludzkość wymrze od tych smakołyków i dopiero wtedy Matka Ziemia odpocznie
2016-06-06 11:14:59
stek bzdur
i tyle
2016-06-05 11:02:01
xvx
zamiast mówić czym powinni zająć się aktywiści Basty sami coś zacznijcie robić. Zawsze najgłośniej krzyczą i krytykują ci co nie robią nic. A aktywiści też mają ograniczone możliwości i wszystkim się nie zajmą. To nie jest formalna organizacja z wielkim zapleczem tylko niewielka luźna grupa ludzi, którzy poświęcają na to swój wolny czas.
2016-06-05 10:08:13
Mania
Basta niech się zajmie bezdomnymi zwierzętami. Człowiek jako istota myśląca sam dokonuje wyboru. Niech nikt mi nie narzuca co mam robić. BASTA niech weźmie się do uczciwej pracy a nie wszystko na pokaz.
2016-06-05 09:42:16
Pogubiłem się (a chcę), mam przejść na weganizm czy waginizm ??!
.
2016-06-05 00:39:42
Czyli PO-stawic Swiat... do gory nogami,
No to jak rzekomo tacy "cwani jestescie" to PO-dpowiedzcie... co, gdzie i w jakich ilosciach jesc, jak i gdzie wyzbywac sie gazow i odchodow PO grochowce, jakich srodkow antykoncepcyjnych uzywac by Ludnosc Swiata sie nie PO-wiekszala tylko wymierala i dlaczego dzikiej zwierzynie dac calkowite luzy i spokoj...??
2016-06-04 22:56:11
zniesmaczony
Może aktywiści Szczecińskiej Inicjatywy na Rzecz Zwierząt BASTA najpierw zajęli by się ludźmi , niech popatrzą co się dzieje na niebie nad Szczecinem !! Kiedy wreście te ekologiczne oszołomstwo zajmie się sprawą chemtrails ???
2016-06-04 20:53:43