Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Nie ma czym się chwalić?

Data publikacji: 22 października 2015 r. 07:11
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:31
Nie ma czym się chwalić?
 

Po kilku latach rozdawania nagród za osiągnięcia szczecińskich firm w 2015 roku prezydent Piotr Krzystek „Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin" nie przyzna. Dyrektor Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu obiecuje, że nagroda wróci. Tylko magistrat musi znaleźć na nią nową formułę.

- Myślę, że dotychczasowa formuła tej nagrody się wyczerpała - tłumaczy Aleksander Buwelski, szef Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta. -  Samo przyznawanie na zasadzie inercji mija się z celem. To musi być honor, który daje wartość dodaną, przydatną marketingowo, prestiżową. Mamy w szczecińskim środowisku gospodarczym osoby, firmy i osiągnięcia, którymi warto się chwalić.

Wiadomo, że nagroda w 2015 roku nie będzie przyznana. Czy wróci za rok, nie wiadomo.©℗

Artur RATUSZYŃSKI

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)

Na zdjęciu: miasto uznało, że dotychczasowa formuła nagrody się wyczerpała.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

tylko pytam...
2015-10-22 12:20:42
Nawet ENERGOPOL nie zasłużył na magistracką nagrodę ??? tylko pytam...
Szczecin
2015-10-22 06:07:51
I jak tu w tym mieście budować markę, gdy przychodzi miotła i zatrzymuje tryby jakiejś machiny. Wszędzie na świecie jest przyjęte tak, że nagroda posiada ciągłość przyznawania, a ilość lat tego cyklu, bez przerw, jest swoistą nobilitacją dla obdarowanych. Stwierdzenie, że "formuła się wyczerpała" jest dobre, gdy trzeba w oczy powiedzieć pracownikowi powód jego wypowiedzenia stosunku pracy....

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA