Piątek 07 października 2022r. 
REKLAMA

Nie dziwi nic?

Data publikacji: 2016-08-25 05:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:13
Nie dziwi nic?
 

Trwa remont chodnika wzdłuż zachodniej strony al. Wyzwolenia: od pl. Rodła. Część - na odcinku od ul. Mazowieckiej po pl. Lotników - jest ogrodzona, a więc wyłączona z ruchu. Natomiast pozostała - w sąsiedztwie kas LOT-u oraz sąsiadującego z nim przystanku autobusowego - nie.

W efekcie czego, tuż przy przystanku parkują samochody i to między nimi tłoczą się pasażerowie oczekujący na przyjazd autobusu, wysiadający, którzy przyjechali do centrum Szczecina, a też przechodnie. Co więcej...

- Nie jest bezpiecznie, bo to przystanek, na którym zatrzymują się nie tylko autobusy komunikacji miejskiej, ale również PKS Szczecin. W godzinach komunikacyjnego szczytu są tu tłumy. W tym również dzieci - alarmuje pan Jan, nasz Czytelnik (nazwisko do wiadomości redakcji). - Dobrze, że nawierzchni al. Wyzwolenia jest wreszcie remontowana. Ale - jak widać - specjaliści z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego powinni jednak wyjść zza biurek i dopiero po wizji w terenie reorganizować ruch pieszych oraz samochodów w sąsiedztwie realizowanej inwestycji. Parkowanie samochodów we wspomnianym przeze mnie miejscu powinno być bezwzględnie zabronione.

Sygnał naszego Czytelnika poddajemy uwadze miejskich służb, w tym nadzorującego ZDiTM Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM. ©℗

(an)

Fot. Arleta Nalewajko

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A to tak wolno...
2016-08-25 10:46:47
... blokować chodnik samochodami? I to w okolicach przystanku? SM na urlopach? A łupnąć mandatami kierowców tych pojazdów !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA