Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Flisacza w Gryfinie dwukierunkowa

Data publikacji: 22 sierpnia 2016 r. 17:56
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Flisacza w Gryfinie dwukierunkowa
 

W poniedziałek (22 sierpnia) zamknięta zostaje dla ruchu ulica Szczecińska w Gryfinie, a ulica Flisacza stanie się dwukierunkową. Zmianę organizacji ruchu wymusza przebudowa tej pierwszej ulicy, w związku z modernizacją przez GDDKiA fragmentu drogi krajowej nr 31.

To kolejne utrudnienie nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i pieszych. W mieście roboty drogowe odbywają się jednocześnie w kilku miejscach. Remonty z jednej strony cieszą, z drugiej zaś wyłączenie z ruchu w tym samym czasie kilku ulic budzi spore niezadowolenie. I kierowców, i pieszych. 

Zasłyszane (podobno prawdziwe):

- Jak dojechać na Okrężną? – pyta przybysz spoza Gryfina, błądzący między remontowanymi i zamkniętymi dla ruchu ulicami.

- Okrężnie panie, okrężnie – słyszy w odpowiedzi.

Tekst i fot. (akme)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jasiuuu
2016-08-22 22:21:35
Ludzie parodia na maxxxaaa!!!!!!!!!!!Zamknięta Pomorska od Wojska Polskiego do wiadukty 2,7m następnie część Armii Krajowej z 9-go Maja i częściowo Sienkiewicza.Zrobione objazdy tylko nikt z tych tzw. mądrych nie pomyślał aby choćby na skrzyżowaniu Krasińskiego-Wojska Polskiego-Kołłątaja zrobić sygnalizację tymczasowa gdyż natężenie ruchu jest tam duże i wyjechać z Krasińskiego w Kołłątaja lub odwrotnie jest makabryczne nie mówiąc o zniszczonej nawierzchni jaki spowodował ruch ciężarówek.Na domiar złego kopią też Łużycką!!!Pozdrawiam utrudniających nam życie ludków z GDDKiA!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA