Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Narkotyki w lodówce

Data publikacji: 20 września 2016 r. 13:08
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Narkotyki w lodówce
 

Ponad pół kilograma narkotyków posiadał zatrzymany przez świnoujskich policjantów mężczyzna. Worek z amfetaminą 55-latek ukrył w lodówce. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W jednym z mieszkań na terenie Świnoujścia funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 0,6 kg amfetaminy. Narkotyki ukryte były w lodówce. Ich rynkowa wartość sięga kilkunastu tysięcy złotych. W związku z tą sprawą zatrzymany został 55-letni mieszkaniec miasta, który w swoim mieszkaniu przechowywał środki odurzające.

Policjanci potwierdzili w ten sposób informację dotyczącą podejrzewanego mężczyzny mogącego być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. 55-latek był wcześniej notowany za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokurator przedstawi mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Komendant Miejski Policji w Świnoujściu będzie wnioskował do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec sprawcy przestępstwa środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 55-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Taką karę przewiduje art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki oraz gdzie miały trafić.

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Lodówka
2016-09-20 15:47:54
w lodówce, a gdzie miał trzymać? Przecież wszyscy wiemy ze produkty żywnościowe najlepiej trzymać w lodówce.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA