Wtorek 29 listopada 2022r. 
REKLAMA

Narkotyki, kradzież i paserstwo. 35-latek już jest w areszcie

Data publikacji: 2019-05-07 18:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:39
Narkotyki, kradzież i paserstwo. 35-latek już jest w areszcie
 

Policjanci zatrzymali 35-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Znaleźli u niego także papierosy bez akcyzy oraz kradzioną przyczepkę. Odpowie więc nie tylko za posiadanie i handel narkotykami, ale także za paserstwo. Został już aresztowany na trzy miesiące.

Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z KWP w Szczecinie i KPP w Myśliborzu. Przez kilka tygodni funkcjonariusze zbierali dowody, które pozwoliły na przeszukanie mieszkania oraz innych pomieszczeń zajmowanych przez 35-latka.

Klika dni temu policjanci weszli na jego posesję. Znaleźli przedmioty, które mogą być kradzione. Zajęli prawie 160 gramów metaamfetaminy i marihuany, kilkadziesiąt tysięcy złotych, wagi elektroniczne, blisko 300 opakowań papierosów bez akcyzy. Było tam również kilkanaście rowerów, markowa odzież, obuwie oraz elektronarzędzia.

Kryminalni przeszukali i sprawdzili garaże, z których korzystał zatrzymany. W nich znajdowały się dwie przyczepki jednoosiowe marki Humbaur. Jedna z nich miała zatarte pole identyfikacyjne. Na miejscu pojawili się również policyjni technicy oraz policjanci z laboratorium kryminalistycznego KWP w Szczecinie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał do tej pory dwa zarzuty: za paserstwo skradzionej w Niemczech przyczepki oraz za posiadanie, w celu wprowadzenia do obiegu, znacznej ilości narkotyków.

Prokurator wnioskował o zastosowanie wobec 35-latka tymczasowego aresztowania. Sąd poparł wniosek. Najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi więc w areszcie.

Sprawa jest rozwojowa. Policjanci sprawdzają, czy zajęte przez nich przedmioty pochodzą z nielegalnego źródła.

(sag)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA