Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Areszt za paserstwo i narkotyki

Data publikacji: 2017-09-12 22:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:49
Areszt za paserstwo i narkotyki
To BMW zostało skradzione w Norwegii. Fot. policja  

Odzyskanie skradzionego BMW, zarekwirowanie sporej ilości środków psychotropowych i zatrzymanie dwóch osób, w tym mężczyzny poszukiwanego listem gończym – to bilans tylko jednej interwencji goleniowskich „kryminalnych”.

Policjanci ustalili, że w jednej z miejscowości gminy Goleniów może przebywać mężczyzna poszukiwany listem gończym. Kiedy weszli na teren wytypowanej posesji, zwrócili uwagę na zaparkowany na podwórku samochód marki BMW. Po sprawdzeniu auta w policyjnych systemach okazało się, że zostało ono skradzione na terenie Norwegii.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu gryfickiego, w wieku 23 i 22 lat, którzy działając w porozumieniu, pomogli w ukryciu skradzionego pojazdu. Jeden z nich był właśnie poszukiwany listem gończym. Ale to nie koniec. W trakcie przeszukania budynku mieszkalnego, mundurowi znaleźli dużą porcję środków psychotropowych – w sumie 88,4 g mefedronu. 

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut paserstwa, za które grozi do 5 lat więzienia. Młodszy dodatkowo odpowie za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

(reg)

Na zdjęciu: To BMW zostało skradzione w Norwegii.

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

bmw
2017-09-13 06:44:09
Widocznie to jacyś ciepli bracia, skoro ich razem zatrzymano.
Robik
2017-09-12 23:07:00
Goleniów i Gryfice to centrum przerzutów aut osobowych, dostawczych i tirów ze Skandynawii. Dziwne że tyle lat to trwa i nikogo to nie obchodzi. Ale wiadomo, lepiej w krzakach poczekać na gościa co przekroczy prędkość o 20km/h.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA