niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Zastawiony chodnik na skrzyżowaniu Roosevelta i Mazowieckiej

NAPISZ DO NAS. Zastawiony chodnik na skrzyżowaniu Roosevelta i Mazowieckiej

NAPISZ DO NAS. Zastawiony chodnik na skrzyżowaniu Roosevelta i Mazowieckiej
Data publikacji: 2020-05-29 16:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-30 11:05
Wywietleń: 728 457293

Tak w piątek (29 maja) rano wyglądały okolice przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Mazowieckiej w Szczecinie - napisał do nas pan Andrzej, który zrobił zdjęcia tego miejsca. 

To dziwne, że nikt nie reaguje, bo pod bokiem znajduje się Izba Administracji Skarbowej, PZU, a niedaleko stąd do Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Przejście dla pieszych zastawione jak na parkingu osiedlowym.

Ta informacja została przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS

(ip)

Fot. Czytelnik

NAPISZ DO NAS. Zastawiony chodnik na skrzyżowaniu Roosevelta i Mazowieckiej NAPISZ DO NAS. Zastawiony chodnik na skrzyżowaniu Roosevelta i Mazowieckiej

Komentarze

@Do Andrzeja
Przynajmniej dwa auta są zaparkowane wbrew przepisom w obrębie przejścia dla pieszych. Poczytaj PoRD, a później się produkuj.
2020-05-30 10:56:58
To To
Mazurska komenda do placu Odrodzenia , we wszystkich bramach stoją samochody.Policji i straży miejskiej niema.
2020-05-30 07:49:59
xxx
mam nadzieje ze nie widzacy nic zlego w,tym parkowaniu nie mają prawa jazdy.
2020-05-29 22:09:25
nie od dziś
od 20 lat tak tam parkują...
2020-05-29 20:18:24
Do Andrzeja
Jeśli to przejście dla pieszych jest zastawione, to ja mam problem ze wzrokiem, a Pan Andrzej tym bardziej. Tam jest dozwolone parkowanie i po co kurier popiera takie donosiki, które są bezzasadne a miejsca dla pieszych do groma, nawet gdyby stadnie szli -co jest zresztą niedozwolone. I na pocieszenie- już niedługo nasi włodarze doprowadzą do masowego stawiania aut na kołki pod blokiem, bo w tym mieście nie ma gdzie parkować i będzie coraz gorzej. Za to rowerzyści mają się coraz lepiej .
2020-05-29 20:16:12
pas
Takie szerokie przejście, że dywizja wojska przejdzie szybko między tymi samochodami, a pan Andrzej to taki nadgorliwiec szczeciński.
2020-05-29 18:33:32
Feli
Komu te samochody przeszkadzają. Andrzejowi co nie ma ? Niech miasto pomysli jak ulżyć kierowcom i zrobi parkingi większe. A nie przy każdej modernizacji ulicy miejsc ubywa. Andrzej taki wielki że przejść nie może między samochodami? Z tymi słupkami to juz6 poglupieli. Hodowla słupków na ulicach. Na zachodzie stawiają gumowe A u nas metalowe. Bogaci jesteśmy.
2020-05-29 17:54:25
MR
Na parking przy zusie i galaxy widać za daleko,przejście 150 metrów grozi poważnym uszczerbkiem na zdrowiu a jeszcze CZA PŁACIĆ !!!
2020-05-29 17:47:03
pkjo
A ja oczekiwałem, że Pan Andrzej tak jak i ja będzie domagał się zmiany nazwy ulicy F.D.Roosevelta na inną. Dla przypomnienia F.D. Roosevelt to zdrajca polskich sojuszników i stalinowski pachołek. Jakoś przy dekomunizacji nazw ulic szczecińscy niedouczeni radni nie zajęli się tą ulicą , a za to przeszkadzała im , nie wiadomo dlaczego, nazwa "Obrońców Stalingradu" Co w tym złego, że uhonorowano obrońców miasta, które z leży daleko od Polski?
2020-05-29 17:11:51
waldi
Urzędnik płakał jak projektował słupki
2020-05-29 16:33:54
Stefan
kto projektował te paliki?! przecież widać że idioci wjeżdżają przez przejście dla pieszych! słupki stawia się też wzdłuż przejścia bo jakiś idiota zawsze się znajdzie.
2020-05-29 16:08:16