środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający
Data publikacji: 2016-04-13 18:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:59
Wywietleń: 1725 128064

Kolejna nadesłana do nas informacja, tym razem od Inetrnautki p. Kariny, dotyczy śmieci na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Jej zdaniem nie można za nie winić służb komunalnych. 

"Obserwuję informacje dotyczące sprzątania Cmentarza Centralnego w Szczecinie. Uważam, iż zaniedbania wynikają z winy ludzi odwiedzających groby zmarłych. Jest postawionych wiele pojemników na odpady, nawet ze złotymi nóżkami, ale niestety ludzie wolą samowolkę i wyrzucają śmieci gdzie popadnie" - ocenia p. Karina.

 TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

Komentarze

Karina
Do Quszcz: oczywiste jest,że są inni ludzie na Cmentarzu poza odwiedzającymi groby. Cmentarz Centralny jest największym cmentarzem w Polsce i trzecim w Europie. Jest jednym z najpiękniejszych parków przyrodniczych z trasą pieszą i turystyczną. To duża enklawa zieleni wśród której można spotkać różne zwierzęta. Nadto jest wiele zabytków. Do m: wzorzec i wychowanie daje rodzina. Sami później decydujemy czy jesteśmy kulturalni i dbamy o środowisko. Zarabianie,obiad z lodami nie ma nic do tego. Każdy chciałby zarabiać więcej. Służby komunalne zapewne też mają ograniczone fundusze, a zadbać o 172,33 ha musi być dość trudno,prawda... Do odwiedzający: przyzwyczajenie ludzkie nie tłumaczy braku chęci, podejścia do nowego miejsca składowania śmieci. Należy się stosować do zasad i akceptować warunki postawione przez zarząd Cmentarza. Szanujmy piękne miejsca w Szczecinie.
2016-04-14 11:30:44
odwiedzający
bałagan wynika m.in z powodu przestawienia pojemników w inne miejsca niz były poprzednio miejsca na składowanie odpadów, po metalowych koszach zostały dziury w ziemi, a ludzie przyzwyczajeni do miejsc rzucają odpady.
2016-04-14 09:01:24
m
w szczecinie nie tylko trzeba wychowac ludzi zycia w czystosci ale powinni tez zarabiac i przynajmniej co 2 tygodnie chodzic z rodzina do rest. na obiad z lodami
2016-04-13 19:54:16
Quszcz
Te śmietnik postawili dla wygody Remondisa a nie dla ludzi... nawet odwiedzających. Jakby mogli być jacyś inni.... ale przy tzw 3 bramie wygląda teraz fatalnie. Zniknęła cudowna perspektywa dziesiątek drzew... gdzie jest konserwator zabytków ? Wystarczy przesunąć smietniki głębiej w stronę grobów. Potrzeba tam gospodarza... smutne.
2016-04-13 19:12:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie