środa, 22 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający
Data publikacji: 2016-04-13 18:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:59
Wywietleń: 1598 128064

Kolejna nadesłana do nas informacja, tym razem od Inetrnautki p. Kariny, dotyczy śmieci na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Jej zdaniem nie można za nie winić służb komunalnych. 

"Obserwuję informacje dotyczące sprzątania Cmentarza Centralnego w Szczecinie. Uważam, iż zaniedbania wynikają z winy ludzi odwiedzających groby zmarłych. Jest postawionych wiele pojemników na odpady, nawet ze złotymi nóżkami, ale niestety ludzie wolą samowolkę i wyrzucają śmieci gdzie popadnie" - ocenia p. Karina.

 TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS: Śmieci zostawiają odwiedzający

Komentarze

Karina
Do Quszcz: oczywiste jest,że są inni ludzie na Cmentarzu poza odwiedzającymi groby. Cmentarz Centralny jest największym cmentarzem w Polsce i trzecim w Europie. Jest jednym z najpiękniejszych parków przyrodniczych z trasą pieszą i turystyczną. To duża enklawa zieleni wśród której można spotkać różne zwierzęta. Nadto jest wiele zabytków. Do m: wzorzec i wychowanie daje rodzina. Sami później decydujemy czy jesteśmy kulturalni i dbamy o środowisko. Zarabianie,obiad z lodami nie ma nic do tego. Każdy chciałby zarabiać więcej. Służby komunalne zapewne też mają ograniczone fundusze, a zadbać o 172,33 ha musi być dość trudno,prawda... Do odwiedzający: przyzwyczajenie ludzkie nie tłumaczy braku chęci, podejścia do nowego miejsca składowania śmieci. Należy się stosować do zasad i akceptować warunki postawione przez zarząd Cmentarza. Szanujmy piękne miejsca w Szczecinie.
2016-04-14 11:30:44
odwiedzający
bałagan wynika m.in z powodu przestawienia pojemników w inne miejsca niz były poprzednio miejsca na składowanie odpadów, po metalowych koszach zostały dziury w ziemi, a ludzie przyzwyczajeni do miejsc rzucają odpady.
2016-04-14 09:01:24
m
w szczecinie nie tylko trzeba wychowac ludzi zycia w czystosci ale powinni tez zarabiac i przynajmniej co 2 tygodnie chodzic z rodzina do rest. na obiad z lodami
2016-04-13 19:54:16
Quszcz
Te śmietnik postawili dla wygody Remondisa a nie dla ludzi... nawet odwiedzających. Jakby mogli być jacyś inni.... ale przy tzw 3 bramie wygląda teraz fatalnie. Zniknęła cudowna perspektywa dziesiątek drzew... gdzie jest konserwator zabytków ? Wystarczy przesunąć smietniki głębiej w stronę grobów. Potrzeba tam gospodarza... smutne.
2016-04-13 19:12:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie