niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Skandaliczny stan obiektu

NAPISZ DO NAS. Skandaliczny stan obiektu

NAPISZ DO NAS. Skandaliczny stan obiektu
Data publikacji: 2016-06-25 17:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 2286 140685

Napisał do nas Internauta Adam: "Odwiedzając swój dom rodzinny w Szczecinie postanowiłem wybrać się do miejsca, gdzie za młodych lat chadzało się z kolegami pograć w piłkę, czasami pobiegać, bądź po prostu na spacer. Mowa o obiekcie sportowym przy ul. Chopina. Na terenie obiektu znajduje się stadion "Czarnych" oraz korty tenisowe. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, stadion jest w stanie skandalicznym. Widać, ze od wielu lat nie były tu dokonywane jakiekolwiek czynności remontowe. Stadion wraz z bieżnia zarósł chwastami, jak i drugie małe boisko tuz obok. Kolejnym problemem jest masa śmieci, w tym rozbitego szkła, którego nikt nie sprząta. Zdjęcia nie oddają nawet w połowie faktycznego stanu zaniedbania. Dlaczego ktoś miał y się tym zainteresować? Po pierwsze jest to zwyczajnie niedopuszczalne moim skromnym zdaniem. Po drugie na obiekt może wejść każdy, w tym dzieci. Obiekt nie spełnia żadnych norm, jeśli chodzi o zasady bezpieczeństwa. Proszę zwrócić uwagę na rozbite szkło, dziury, itp. Myślę, ze warto byłoby się tym zająć. Pobieżnie przejrzałem internet i nie znalazłem żadnych informacji na temat planów zagospodarowania obiektu. Wydaje mi się, ze ktokolwiek odpowiada za stan obiektu, dopuszcza się od lat wykroczenia bądź niedopatrzenia, zezwalając na obecny stan rzeczy. Prosiłbym o zainteresowanie się tym miejscem lub interwencję u władz odpowiadajacych za stan obiektu. To na pewno "zdopingowałoby" do działania i do tego w szczytnym celu".

Czu zdopinguje to się okaże...

Fot. Internauta

Ta informacja została przesłana przez NAPISZ DO NAS

 

NAPISZ DO NAS. Skandaliczny stan obiektu

Komentarze

Kalafior
Dodam jeszcze, że ten stadion ma bogatą historię i to przedwojenną także.
2016-06-26 18:00:12
Kalafior
ZUT chyba specjalnie doprowadza ten stadion do ruiny żeby potem sprzedać teren jakiemuś developerowi. Trzeba tylko sobie uzmysłowić, że potem w tak gęsto zabudowanym terenie nie da się już zbudować zadnego boiska czy stadionu który służyłby okolicznym mieszkańcom. Jezeli ZUT nie radzi sobie z tym obiektem to niech go odda bezpłatnie MOSRiR-owi. ZUT tez dostał ten stadion za darmo!
2016-06-26 17:58:14
nn
Dla radnych ważniejszy jest wniosek radnej Pańki, aby zakazać łączenia stanowisk radnego miejskiego i osiedlowego. Duklanowski i PiS przyłączyli się do wniosku PO, bo sami nic nie ribią, ale nie chcą by radni osiedlowi mieli wpływ na likwidację takich syfów.
2016-06-26 14:30:44
Konrad
No cóż, w Polsce doprowadzono do tego, że jest coraz więcej, takich zaniedbanych obiektów. Nawet jeżeli chodzi o stadiony piłkarskie, które kiedyś tętniły życiem, grało na nich wiele drużyn, również szkolnych, a teraz to są ruiny i straszą. Doprowadzili do ruiny wielu boisk i stadionów, a teraz te miejsca służą alkoholikom i kryminogennej młodzieży w spożywaniu alkoholu. Czy w krajach zachodnich pozwalają na takie ruiny obiektów? Czy w Niemczech, Holandii są takie miejsca zarośnięte, poniszczone? Tylko u nas doprowadzili do ruin i tak jest w całej Polsce. Najlepiej jest niszczyć obiekty, żeby zarastały, żeby każdy tam miał wolny wstęp, bez zabezpieczenia.
2016-06-26 13:02:32
Pipi
ZAJAZD SZMARADG PRZY JEZIORKU SZMARAGROWYM KOLEJNYM PRZYKŁADEM P.P.P kRZYSTEK SADZIŁ OBOK DĄB TO SKANDAL ABY DOSZCZĘTNIE ZNISZCZYĆ OBIEKT ZABYTKOWY CO NA TO MIEJSKI I WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW .ŚPIĄ AMOZE DRZEN=MIĄ W OBŁOKACH . PANIE KRZYSTEK IDŻ PAN NA SWOJE DO PRACY. KONIEC KROPKA ENDE CZAS NA KRZYSTEKEXIT
2016-06-26 12:13:56
Grzesiek
Myślę, że syf nie ma barw politycznych. Dla mniej zorientowanych od prawie 6 lat w Szczecinie współrządzi PiS. Nie jestem miłośnikiem PO bo to partia karierowiczów ale PiS wcale nie jest lepszy. Nie bijmy się więc w cudzą pierś a spowodujmy by nasi notable wyszli zza biurek i zobaczyli czym rządzą. Polecam też uważniejsze przyjrzenie się stanowi ulic. NP. Floriana Krygiera.
2016-06-26 08:15:58
wszędzie te PO i PO tylko jakoś ich aktywności nie widać, aby coś się działo
ale wy tęsknicie za tym PO, prawie pod każdym komentowanym artykułem PO i PO. Jak widać Adama dawno nie było w jego stronach, albo przespał informacje o przeznaczeniu tego terenu. Uczelnia go sprzeda deweloperowi, który tam postawi osiedle też będzie PO żałosne
2016-06-25 19:24:02
Śmiech
Wasze PO itp są bardzo śmieszne i zabawne :) bo nie ma nic śmieszniejszego niż samemu się ośmieszyć we własnych postach :) Żadna partia nie ma nic z tym wspólnego to teren Uniwersytecki a jak wiem to nie jest partia polityczna :)
2016-06-25 18:48:53
do czytelnik
chlopcom wybacz niedouczona "waćpanno " chlopcy to gwoździe u szewca prosują!!! Nie ten POziom do dyskusji POzdrawiam ........:)))))
2016-06-25 18:34:11
czytelnik
Alzheimer dopadł?? A kto decyzje POdejmował przez ostatnie 8 lat PO ??? Czy się mylę ???
2016-06-25 18:29:01
UM
W 100% jestem pewna , że RADA OSIEDLA zbuduje tu parking.
2016-06-25 18:11:35
czytelnik
Do ostatniej frazy- a co ma do tego PO? Niektórym chlopcom się wszystko kojarzy z.....
2016-06-25 17:33:27
ostatnia fraza
Czu zdopinguje to się okaże... POziom !!! :)))))
2016-06-25 17:20:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie