czwartek, 13 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Równi i równiejsi

NAPISZ DO NAS. Równi i równiejsi

NAPISZ DO NAS. Równi i równiejsi
Data publikacji: 2016-06-14 11:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 1457 139179

Napisał do nas Internauta Grzegorz, który jadąc pewnego dnia do pracy zauważył pojazd zaparkowany na zakazie... pojazd ZDiTM-u: „Tak wiele pisze się i pokazuje niefrasobliwość kierowców parkujących pojazdy gdzie popadnie: na chodniku, na zakazie. Jadąc do pracy, zauważyłem zaparkowany na chodniku pojazd ZDiTM (nadzór ruchu) – pomimo obowiązującego tam zakazu. Pojazd ten nie był pojazdem uprzywilejowanym, ponieważ nie posiadał włączonych niebieskich świateł błyskowych, a stał ewidentnie na zakazie. W przypadku jakiegokolwiek innego pojazdu cywilnego, zaparkowanego w tym miejscu, natychmiast pojawia się ekipa straży miejskiej i laweta właśnie z ZDiTM i zbiera żniwo finansowe. Najlepszym tego typu przykładem może być ul. Wojciecha. Jak widać gołym okiem, w tym mieście panuje zasada «solidarności munduru», a kierowcy są równi i równiejsi wobec przepisów. Na dowód, że pojazd nie posiadał włączonych świateł błyskowych, nagrałem 20-sekundowy film z miejsca postoju owego pojazdu”.

Fot. Czytelnik

Wiadomość ta została przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS. Równi i równiejsi NAPISZ DO NAS. Równi i równiejsi

Komentarze

porucznik Borewicz
Ten samochodzik często tam stoi!!!!Jakie on wykonuje czynności służbowe??? LITOŚCI!
2016-06-16 15:51:06
do Prawo
pewnie jesteś kolejnym nieudacznikiem ze ZDiTM. bo ta bańka , pusta z resztą, na szyji cię boli
2016-06-16 08:54:08
@ ktoś
Kolejna sfora świętych krów namaszczona przez takich jak ty. Masz rację . Jesteś ŻAŁOSNY!!
2016-06-15 10:19:54
W pełni popieram
Prawo ? Wykonywał czynności służbowe, więc może stać, gdzie chce ? W którym miejscu jest taki przepis. Jakieś konkrety ? A jeśli prawo to dotyczy wszystkich. Nie on jeden wykonuje czynności służbowe. Dostawca pieczywa czy marchewki także wykonuje czynności służbowe - rozładowując towar , jednak jego bez litośnie się złoji mandatem. Ktoś ! Poczytaj inne artykuły o źle zaparkowanych pojazdach prywatnych i akcjach nierobów z SM. A może ty jesteś z ZDTiM ???
2016-06-14 21:30:15
@Prawo
Podeprzesz swoją dziwaczną tezę jakimś konkretnym przepisem? Czy, tylko tak sobie pieprzysz głupoty?
2016-06-14 21:20:08
Ktoś
Sytuacja godna artykułu, ŻAŁOSNE!!! Donosicielstwo w modzie
2016-06-14 21:09:21
budyn
oni tam stoją średnio kilka razy w tygodniu, wieczorami... siedzą w aucie i nie wiem co robią... liczą auta czy co?
2016-06-14 14:14:03
Prawo
Wykonywał czynności służbowe, więc może stać, gdzie chce.
2016-06-14 13:33:38