sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Pył z remontowanej ulicy nie do zniesienia

NAPISZ DO NAS. Pył z remontowanej ulicy nie do zniesienia

NAPISZ DO NAS. Pył z remontowanej ulicy nie do zniesienia
Data publikacji: 2018-07-08 07:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:14
Wywietleń: 1372 337308

Trwają remonty nawierzchni niektórych jezdni w Szczecinie. Ja akurat mieszkam przy al. Bohaterów Warszawy na odcinku między rondem Siwka a ul. Ku Słońcu. Starą nawierzchnię zerwano w piątek 29 czerwca. Od tego czasu, poza niewielkimi ruchami pozornymi firma, która to wykonuje, nie robi nic - napisał do nas pan Maciej (nazwisko do wiadomości redakcji).

Zapewne nie poruszał bym tej kwestii gdyby nie to, że niemal wszyscy mieszkający i prowadzący firmy przy tym odcinku drogi są makabrycznie zapyleni kurzem, jaki się całymi dniami i wieczorami wznosi od przejeżdżających samochodów. Szyby okien mieszkań na parterze i pierwszym piętrze tracą pomału przejrzystość i nie jest to wcale "przesada". O otwarciu okna można zapomnieć, a przy aktualnych temperaturach proszę sobie tylko wyobrazić, jak jest miło. Nie wiem na co czeka wykonawca, może na asfalt, a może rzucił się na głęboką wodę, nie mając wystarczającej ilości sprzętu i ludzi. Proszę o pomoc w tej sprawie zanim dostaniemy pylicy lub padniemy z przegrzania we własnych mieszkaniach.

TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM NAPISZ DO NAS

Fot. Mirosław Winconek (arch.)

Komentarze

@next
Mądrego, to i miło poczytać.
2018-07-09 11:30:10
next
Remonty przeszkadzają to fakt. Są jednak potrzebne, ale jak widzę, że na placu robót pojawiają się dwaj robotnicy i koparka i ślimaczy się to przez dwa tygodnie, to ludziska mogą narzekać. Nie ma całej brygady, nie widać postępu prac, mimo że pogoda jest idealna do prac drogowych i dni są długie. Zacznie lać, nie będzie się kurzyć, ale wszystko się jak zwykle odwlecze.
2018-07-09 07:36:02
czyt
Tym , którym hałas i kurz nie przeszkadza , a na Szczecin mówią "ciecin " trudno zrozumieć ,że można coś zrobić czysciej i szybciej . Sami mieszkają na wsi , a do domu jeżdzą drogą gruntową przez pola i lasy ?
2018-07-08 21:56:42
1234
W tym ciecinie nic tm komuchom nie pasuje - a to za zimno a to za gorąco a to brak remontu a to remontują a to deszcz pada a to nie pada W ciecinie zbieranina ludzi chorych a morze zdrowych..
2018-07-08 16:08:37
Bo nikogo to nie obchodzi
Obserwuje to na okrągło - place budów wszędzie i nikt nie dba by samochody wyjeżdżające z placu nie wywoziły błota na drogi... raz na jakiś czas jakiś samotny pan z miotłą próbuje skrobać drogę... a przepisy są jasne i powinny być egzekwowane - podest i myjka ciśnieniową - samochód musi być umyty przed wjazdem na drogę publiczną.
2018-07-08 14:46:35
wacek
nawet jak wodą będą polewać żeby się nie kurzyło to i tak będą narzekać że błoto się zrobiło. nic ludziom nie pasuje. jak nic nie robią źle, jak robią źle. co za naród mieszka w tym CIECINIE, ciągle tylko narzekanie.
2018-07-08 11:45:22
Ad pylica
Dobrze napisane :)
2018-07-08 10:20:45
pylica
Jak zawsze komus cos przeszkadza,ciesz sie ze remontuja, jest lipiec wyjedz se pan na wakacje to bedziesz miec spokoj a nie trujesz gitarę albo zafoliuj sobie pan okna albo zamuruj, ciekawe ze jakos palacze truciciele na przystankach komunikacji miejskiej nikomu od lat nie przeszkadzaja ,pala ile sie da-truja innych biernie i smieca mimo ze to koszt mandat 500zł,o menelstwie w komunikacji czy pani skuter bogusi nie wspomne ,na skajperze nie zapomnij napisac zalow :)
2018-07-08 08:19:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie