niedziela, 21 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Napadli na festyn, zniszczyli dekoracje

Napadli na festyn, zniszczyli dekoracje [FILM]

Napadli na festyn, zniszczyli dekoracje
Data publikacji: 2018-09-02 18:53
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-05 09:53
Wywietleń: 4545 348904

Stowarzyszenie Równość na fali oraz Lambda Szczecin zaprosiły w niedzielę mieszkańców na festyn "Syto i atrakcyjnie na Rayskiego". Jednym z elementów jego dekoracji były tęczowe parasolki, które niektórym się nie spodobały.

Początkowo festyn przebiegał bez zakłóceń. Według uczestników w pewnym momencie ulicą Rayskiego zaczęła się przechadzać grupka mężczyzn w odzieży patriotycznej. Nadeszli od strony placu Grunwaldzkiego. Po chwili zaczęli dewastować parasolki będące elementem dekoracji festynu. Padły z ich ust niecenzuralne słowa. Film dokumentujący zdarzenie pojawił się na facebookowym profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Policja potwierdza, że przeprowadzona została interwencja, kiedy grupa ok. 5 osób dokonała dewastacji dekoracji podczas imprezy. Mężczyźni zdążyli jednak uciec przed pojawieniem się mundurowych. Sytuacji mogła być tym groźniejsza, że w festynie udział brały rodziny z dziećmi.

AK

Fot. Facebok/Grupa Stonewall

Komentarze

:))
Dobrze ze nie było drzew i rowerów bo te moglby sie na nich rzucic jak to bywalow w Warszawie w listopadzie
2018-09-05 08:59:40
Do Andrzeja
Andrzej, raczej ty zniknij z Polski, bo siarę robisz i w dodatku siarą śmierdzisz. Zapytaj swoich znajomych. Ty najlepiej wiesz jaki to smród. Umyj się.
2018-09-04 22:04:32
A ciebie poniżej
Poznamy po balonie piwnym, przez który swoich klejnotów nie widzisz i pszenno- buraczanej rdzennie polskiej twarzyczce.
2018-09-04 20:24:45
......
Po torebkach i nerko-szaszetach ich poznacie...
2018-09-04 15:51:15
ksiądz dobrodziej
Wszystkich, którzy chcą na kolanka, zapraszam na moją parafię.
2018-09-04 15:49:18
Mądra Polska
Nie promujmy dewiacji i wypaczeń. Zacznijmy wreszcie myśleć logicznie, bez podpowiedzi środowisk, którym zależy na demoralizowaniu społeczeństwa. Proponuję dwa teksty mówiące o homoseksualizmie z punktu widzenia ludzi nauki , niezwiązanych ze środowiskiem LGT https://madrapolska.blogspot.com/2013/02/pod-prad-o-homoseksualizmie-zupenie.html https://madrapolska.blogspot.com/2013/02/pod-prad-wypowiedzi-naukowcow-osob-na.html
2018-09-04 11:30:31
Rada
Na drugi raz brać ochronę pod bronią do obstawy takich imprez. Najbardziej aktywnego bandyte przystrzelić w kolano to już więcej nie spróbują
2018-09-03 20:41:25
k
Co tu komentować , każdy mieszkaniec mógłby sie " wnerwić" kiedy jacyś ludzie nachalnie promują swoje poglądy na temat współzycia płciowego . Te sprawy , to sfera intymnna , a nie pole do demonstracji ulicznych . Niestety środowiska , które z tęczy uczyniły sobie sztandar z subtelnością i kulturą osobistą nie mają wiele wspolnego . Prowokują , / a może nawet deprawują / społeczeństwo i dlatego tak wielu ich nie toleruje .
2018-09-03 16:23:16
Lewacy won z Polski.
Jak powiedział premier Morawiecki , trzeba wyeliminować komunistów i postkomunistów z życia publicznego w Polsce. Teraz ich się nazywa jedną nazwą : lewacy. Czyli złodzieje i donosiciele z PO , Nowoczesnej i SLD. To oni robią te marsze zboków przez centra dużych miast. Komunizm = faszyzmu. Lewacy , mówię wam , won do Moskwy i Berlina. Tam pokazujcie swoje dewiacje.
2018-09-03 15:07:55
z dala od polskich dzieci.
Prawidłowe , polskie określenie tych ludzi to : homoseksualista lub pederasta. Słowo gej to angielskie określenie. My , w Polsce musimy używać polskiego języka. A jak chcą razem maszerować pederaści , lewacy i lesby to proszę bardzo. Droga wolna. Tylko nie deprawujcie dzieci z normalnych polskich rodzin , bo to jest karalne.
2018-09-03 14:55:13
Ala
Zaatakowała grupka ćpunow odurzonych dopalaczami, przecież to wyraźnie widać na filmie jak się poruszają.
2018-09-03 14:51:25
Tępiciel nazioli
onr i inni naziole kiedyś przyjdzie na was smutny czas. wasze zakazane bezmózgie mordy obiją zwylki Polacy
2018-09-03 13:17:57
sekretaria W.Cz pana Jaruna
Informujemy, że W.Cz pan Jarun nie odpowiada na pytania zboczeńców.
2018-09-03 13:12:25
@ Bryt
Jakoś dziwnie się składa, że patologia i kryminaliści osadzeni w więzieniach w większości popierają PO. Nie sądzę, żeby to byli ludzie związani z PiS. Na przykład w ostatnich wyborach prezydenckich Bronisław Komorowski uzyskał w więzieniach 82,7 proc. głosów, a Andrzej Duda tylko 14,8 proc. Twoja teoria mija się więc z rzeczywistością.
2018-09-03 12:38:52
@@ Jarun
Określenie sodomia pochodzi od miasta Sodomy ze Starego Testamentu. Oznacza ono perwersyjne zachowania seksualne, w przypadku Sodomy chodziło o homoseksualizm: Po czym Pan rzekł: «Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich [mieszkańców] są bardzo ciężkie. Chcę więc iść i zobaczyć, czy postępują tak, jak głosi oskarżenie, które do Mnie doszło, czy nie; dowiem się. (Rdz 18.20-21) Owi dwaj aniołowie przybyli do Sodomy wieczorem, kiedy to Lot siedział w bramie Sodomy. Gdy Lot ich ujrzał, wyszedł naprzeciw nich i oddawszy im pokłon do ziemi rzekł: «Raczcie, panowie moi, zajść do domu sługi waszego na nocleg; obmyjcie sobie nogi. a rano pójdziecie w dalszą drogę». Ale oni mu rzekli: «Nie! Spędzimy noc na dworze». Gdy on usilnie ich prosił, zgodzili się i weszli do jego domu. On zaś przygotował wieczerzę, poleciwszy upiec chleba przaśnego. I posilili się. Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, rzekł im: «Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! (Rdz 19.1-7). A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: «Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd. Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć (Rdz 19.12-13).
2018-09-03 12:31:16
Ha!
"PISOWSKI_SIEPACZ Cieszy mnie bardzo taka postawa. Homoseksualna hydra podnosi... łeb, więc łeb ten zostanie jej odcięty. I każda inna część ciała też !" ..czyż to nie jest nawoływanie do przestępstwa?? Trzeba było od razu napisać - kupiłem kałacha na następnej imprezie zobaczymy czy działa. Co się dzieje w tym kraju? Wolny kraj - to wolne społeczeństwo -każdy może myśleć co chce, robić co chce jeśli innym nie wchodzi w paradę i wkładać gdzie chce - jego prywatna sprawa. Polska nie jest wolnym krajem, co widać, słychać i czuć...
2018-09-03 12:15:25
@Bryt
Taka wypowiedz to przejaw patologii !
2018-09-03 12:12:16
@xyres
Jakieś dowody na poparcie twojej teorii?
2018-09-03 12:00:09
Bryt
Takie neofaszystowskie wychowanie to domena rodzin pisowskich, a to przeważnie jest patologia, czyli kryminaliści, alkoholicy, najgorsze menty polskiego społeczeństwa. Nic dziwnego, ze wychowują podobne sobie ekskrementy
2018-09-03 11:15:10
D
W celu podwyższenia frekwencji na tym pseudo marszu, polscy geje zapraszają do Szczecina gejów z Niemiec. Informacja o takim spotkaniu przed wyjazdem jest na facebooku. Czyżby bali się o stan osobowy? Na granicy Ci Niemcy powinni być zatrzymywani i odsyłani do swojej krainy
2018-09-03 10:57:46
Koles
Bardzo mnie to cieszy. Z tymi dewiantami nie ma dyskusji. Najpierw rozdawanie sałaty, a potem odbieranie praw rodzicielskich rodzicom, którzy chcą wychować dzieci w inny sposób, niż życzy sobie tego ten margines społeczny. I namawianie "spróbuj, a nóż się spodoba." BRAWO CHŁOPAKI !
2018-09-03 10:05:45
xyres
Na pewno napaści dopuściła się młodzież wychowywana po katolicku. Kościół do wielu lat promuje tego typu zachowania
2018-09-03 09:47:01
goleniow
Mamy tylko nadzieję że gnojki przykładnie zostaną ukarani.
2018-09-03 09:35:58
gh
@Vigo Nie p...prz głupot. Tydzień temu był Kongres Rodzin w Irlandii. Słuchałem dwóch wystąpień papieża Franciszka - mówił głównie o rodzinach, o wartościach jakie rodziny ze sobą niosą, o problemach, z którymi muszą się zmierzyć. Niewielka część wypowiedzi dotyczyła przeprosin za grzechy nadużyć seksualnych. A "nasz" internet nie zauważył, że to był Kongres Rodzin i całego jego przesłania, a jedynie fragmenty o nadużyciach. I nie czarujmy - ogromna większość młodych ludzi- negując w ramach naturalnego w ich wieku buntu treści przekazywane przez autorytety naturalne - poszukując własnego spojrzenia na świat karmi się papką internetową i przyjmuje ją za swoją (łącznie z masowością hejtów).
2018-09-03 09:18:29
-
Za przyprowadzanie dzieci na imprezy promujące dewiacje powinno być odebranie praw rodzicielskich, więc już to było groźne, a nie to, że ktoś dba o dzieci i nie chce, aby były narażone na tego rodzaju propagandę.
2018-09-03 08:54:30
przypominam
narodowcy = faszyści = bandyci
2018-09-03 08:37:31
Prowokacja Antify.
To mogła być prowokacja lewackich faszystów z Antify. Cel jest jasny : zrobić reklamę marszowi homoseksualistów.
2018-09-03 08:32:43
alina
W tamtym rejonie jest mnóstwo patologii, nic dziwnego że napadają co rusz na ludzi. Dziwi jedynie że Policja nic z tym nie robi.
2018-09-03 08:16:33
Tomek
SK.....wo. Takich powinno się zamknąć na miesiąc do aresztu żeby mieli czas do przemyśleń. Jak jest demokracja to i geje mają prawo na swój happening. Gdzie była policja?
2018-09-03 08:12:49
@Jarun
Wyjaśnij mi,"mądry"człowieku,co to jest SODOMIA.W Piśmie Świętym tego nie wyjaśniono ,więc bądź mądrzejszy od Boga.I nie pisz bzdur że sodomia to homoseksualizm.Za takie "zbrodnie" Bóg nie niszczyłby całych miast.
2018-09-03 08:00:49
czas na zmiany
Szczecin przestał być miastem bezpiecznym dla swoich mieszkańców
2018-09-03 07:57:28
Andrzej
Gejem czyli pedały mają zniknąć z Polski. I nie chce widzieć tych zboczencych
2018-09-03 07:56:14
egon
Ewidentna prowokacja w wykonaniu tęczowych. Wszystko ukartowane, żeby zrzucić winę na PiS
2018-09-03 07:32:54
&%¥
Atakować dzieci z rodzinami to prawdziwe pato-bohaterstwo. Krótko po tym wspaniałym czynie chlali piwo z gwinta. Pisowska bojówka ćwiczyła przed manewrami w obronie terytorialnej.
2018-09-03 00:52:51
U2
Mam nadzieje, że Sławek Nitras zdelegalizuje tę kato-faaszystowską patologię. To oni są bezmózgimi dewiantami
2018-09-03 00:44:34
A dlaczego Teczowi...
Musza po-dchodzic do swoich spraw... od tylu ? Co Oni tam widza... i co ich tam... cieszy i po-dnieca ??
2018-09-02 23:11:19
Stanowcze ie promowaniu dewiacji
Nie można zgodzić się na promowanie dewiacji w żaden sposób. Również na ulicach. Zacznie się od tęczowych elementów i marszy, potem będą chcieli zawierania "małżeństw". Skończy się na adoptowaniu dzieci.
2018-09-02 22:52:45
@:))
Według danych z listopada tego roku (2013) w więzieniach osadzonych jest 1468 skazanych za pedofilię. Aż 900 osób z 1468 osadzonych nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie "pojedyncze osoby" wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego.
2018-09-02 22:44:15
@vera
Będzie na odwrót. Dewianci będą jeszcze bardziej się afiszować ze swoimi zboczeniami przy prezydencie liberale, a to wywoła dodatkowe reakcje przeciwników dewiacji.
2018-09-02 22:35:48
PISOWSKI_SIEPACZ
Cieszy mnie bardzo taka postawa. Homoseksualna hydra podnosi... łeb, więc łeb ten zostanie jej odcięty. I każda inna część ciała też !
2018-09-02 21:56:42
proste
Kościóły wychowują bandytów
2018-09-02 21:36:44
A dlaczego te Parasole i Parasolki...
Nie wychodzily na place i ulice w latach PRL-u...? Czyzby czegos Im wtedy jeszcze brakowalo... lub Nie uroslo czy Nie dojrzalo ??
2018-09-02 21:35:39
:))
Tęczowa propaganda niektórym przeszkadza ale pedofile w czarnych sukienkach juz nie.
2018-09-02 21:26:45
czytam
Piękne zjawisko - tęcza , zbeszczeszczone przez propagandzistów homoseksualnej przemocy ! "Tęczowi terroryści" .
2018-09-02 21:20:20
Amen
Prowokacja jak przed wojną w Gliwicach?
2018-09-02 21:17:51
;-(
Za to sukienkowi maja sie dobrze a tam to sie dopiero dzieje... do Watykanu tez pojada to samo zrobic na pl.Sw.Piotra?obecny papiez to dla nich lewak i liberał i uznaja tylko tadeusza rentiera.
2018-09-02 21:13:50
???
W czasach, kiedy tak łatwo wyjąć komórkę i nagrać napad na co liczą rozwydrzone młokosy? Chyba na to, że państwo PiS nie kiwnie palcem, by ich zidentyfikować.
2018-09-02 21:11:48
Vigo
To są skutki katolskiego wychowania które rodzi w ludziach faszyzm
2018-09-02 21:08:26
Jarun
Widocznie jeszcze społeczeństwo posiada zdrowy odruch i obronę przed wynaturzeniem. Gonić sodomitów!
2018-09-02 21:06:09
Amen
Wg. Skrajnej Lewicy każdy mało "postępowy", który się nie zgadza z ich poglądami to faszysta. Taki znależli sposób na zamknięcie ust
2018-09-02 21:01:23
Radosława
Bardzo przykro to słyszeć. Mam nadzieję, że policja złapie wandali.
2018-09-02 21:00:10
spód buta
@Młotki W 100% zgoda - ewidentna prowokacja środowisk homoseksualnych, sami sprokurowali to zajście by potem udawać wielce pokrzywdzonych i prześladowanych. Skąd taki wniosek? To proste - prawdziwi homofobi po prostu zlali ich a nie jakieś parasolki.
2018-09-02 20:50:18
Dość tęczowej propagandy!
Zdrowe rodziny nie chodzą na takie imprezy.
2018-09-02 20:43:53
@czytelnik
100/100! NIE dla promocji dewiacji w naszym mieście!
2018-09-02 20:34:37
aj
A co u diabła robiły tam rodziny z dziećmi? Chyba, że to takie rodziny "alternatywne" były.
2018-09-02 20:31:28
Nic nowego
Pisowska policja zawiodła po raz kolejny
2018-09-02 20:23:31
Tomcio
Bojówki Dobrej Zmiany :( Tak kiedyś rodził się faszyzm !!!
2018-09-02 20:15:47
vera
I dlatego właśnie będę głosowała na Slawka Nitrasa. Tylko on może przywrócić bezpieczeństwo w Szczecinie.
2018-09-02 20:12:51
"czytelnik" - ściskam Ci rękę.100)% racji. Odmóżdżeni rodzice i dzieci nie zdające sobie sprawy
co może je sPOtkać ze strony tęczowych. I właśnie to jest groźne.
2018-09-02 20:09:57
Młotki
Ktoś kto uważa, że to zrobili przeciwnicy homosi to durnie. Oczywista sprawa, że to homosie przebrani za narodowców. Jutro we wszystkich tv o nazistowsko-pisowsko-bolszewickich siepaczach i o kulturalnych zaburzonych seksualnie. To kto na tym zyska?
2018-09-02 19:58:40
pip
Reakcja na nachalne promowanie i propagowanie homoseksualizmu. Wszystko w temacie. Wystarczy zobaczyć, co się dzieje pod lokalami dla "mniejszości seksualnych" Obserwując bójki i "zadymy" rozkręcane przez bardzo męskie panie i piszczących, zniewieściałych panów, nie sposób zaakceptować to środowisko. Oczekują tolerancji, niech zaczną się zachowywać tak aby być tolerowanymi
2018-09-02 19:48:43
ada
I co Brudziński? Nigdy w Szczecinie nie było tak niebezpiecznie jak za waszych rządów. Teraz ludzie boją się wyjść na ulicę, bo przestaliście ścigać przestępców
2018-09-02 19:48:15
weger
narodowcy to tchórze, potrafią bić tylko kobiety i dzieci
2018-09-02 19:40:57
sid
To ludzie od Sochanskiego zniszczyli festyn. Nie chcę takiego prezydenta
2018-09-02 19:36:02
Eh
Dobrze. Niech pogonią dewiantów.
2018-09-02 19:26:18
:)
Szok, aż nie wiadomo, co napisać po obejrzeniu tego filmiku. Mają jaja!
2018-09-02 19:23:54
Tu się nie da żyć
Ciekawe co zrobi policja?
2018-09-02 19:22:39
gdzie
A gdzie ta odzież patriotyczna?
2018-09-02 19:21:00
czytelnik
"Sytuacji mogła być tym groźniejsza, że w festynie udział brały rodziny z dziećmi" - obecność dzieci na imprezie promującej zboczenia sprawia, że nic groźniejszego nie mogło się przydarzyć, zarówno dzieciom jak ich odmóżdżonym rodzicom