Piątek 20 maja 2022r. 
REKLAMA

Napad na pocztę. Policja zatrzymała bandytów

Data publikacji: 2016-09-21 16:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:15
Napad na pocztę. Policja zatrzymała bandytów
 

Policja zatrzymała dwóch sprawców piątkowego (16 bm.) napadu na placówkę pocztową w Mielnie. To mieszkańcy województwa zachodniopomnorskiego, w wieku 59 i 47 lat. Podejrzanym grozi do 12 lat więzienia.

Przypomnijmy. W piątkowe popołudnie do prawie opustoszałej sali weszło dwóch mężczyzn. Mieli zakryte twarze. Jeden z nich wymierzył przedmiot przypominający broń w stronę kasjerki. Zażądał wydania pieniędzy. Kobieta przekazała całą gotówkę z kasy. Sprawcy napadu uciekli z pieniędzmi. Zaalarmowana policja zorganizowała obławę. Bezskutecznie.

W środę (21 bm.) policja poinformowała, że poszukiwani bandyci zostali ujęci. To mieszkańcy naszego województwa. Starszy, 59-letni i główny podejrzany mężczyzna wpadł w Olsztynie, gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. Stamtąd będzie przetransportowany do Koszalina. Tutaj w celi już siedzi jego 47-letni kompan, który odpowie za pomoc w napadzie.

Za przestępstwa grożą kary do 12 lat pozbawienia wolności. Mundurowi nie odzyskali zrabowanych dwóch tysięcy złotych.©℗ (m)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA