Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Najpierw uderzył butelką, potem zaczął dusić

Data publikacji: 2018-05-24 06:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:11
Najpierw uderzył  butelką, potem zaczął dusić
 

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście zatrzymali 37-latka, który za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przypadkowego przechodnia najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie za to przestępstwo może teraz grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w centrum Szczecina w pobliżu skweru im. Friedricha Ackermanna.

- Do przechodnia idącego aleją podszedł mężczyzna i bez powodu uderzył go butelką w twarz. Kiedy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię, zaczął go dusić. Po interwencji świadków zdarzenia sprawca uciekł. Na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego oraz policja. Pokrzywdzony, który odniósł liczne obrażenia ciała, został przewieziony do szpitala. Zebrane przez policjantów informacje doprowadziły do wytypowania podejrzewanego o to przestępstwo. Policjanci z Komisariatu Szczecin Śródmieście ustalili miejsce pobytu mężczyzny, a następnie go zatrzymali - informuje asp. szt. Irena Kornicz z KWP w Szczecinie.

37-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Na podstawie dokumentacji lekarskiej dotyczącej odniesionych obrażeń u poszkodowanego i zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Może mu grozić kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.©℗

(dar)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bartek
2018-05-24 12:33:26
Co da zmniejszenie liczby monopoli? Jak ktoś jest alkoholikiem i niszczy rodzinę i obcych ludzi powinien być izolowany dla dobra społeczeństwa, a że izolacja kosztuje więc najlepiej żeby został zamknięty w kolonii karnej na x czasu, no chyba że będzie miał wszywkę w tyłku i to najlepiej opracować jakaś nowoczesna z gpsem i czujnikiem wydłubania. Normalni ludzi potrafią pić i trzeba im dać godziwe warunki spożywania i zakupu trunków. A meneli i bandytów trzeba eliminować. Gdyby Polacy nie byli tacy pobłażliwi dla zlodzieji i alkoholików to bysmy szybko dogonili zachód w zarobkach i stopie życia.
Zmniejszyc ilosc Sklepow i punktow Mono-polowych...
2018-05-24 12:06:21
I ciekawe... czy jeszcze byl na "prochach" ??
Bartek
2018-05-24 09:16:52
Miejscem dla patologii są kamieniołomy lub inne ciężkie roboty pod nadzorem uzbrojonych strażników, teraz będziemy utrzymywać chwasta przez najbliższe 5-10 lat, w dodatku stanie się jeszcze większym bandyta bo resocjalizacja w tym kraju to raczej demoralizacja.
INDI
2018-05-24 08:17:07
Pewnie nastepny student. Pisza ze na bulwarach patologia i pijacy a tam sami studenci

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA