sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Najlepszy dzielnicowy wybrany

Najlepszy dzielnicowy wybrany

Najlepszy dzielnicowy wybrany
Data publikacji: 2017-12-19 17:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:40
Wywietleń: 2064 305825

Młodszy aspirant Grzegorz Hnat z Komendy Miejskiej Policji  Świnoujściu został zwycięzcą plebiscytu na najlepszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego.

Rywalizacja odbywała się pod hasłem „Dzielnicowy bliżej nas. Współpraca Policji zachodniopomorskiej ze społeczeństwem - kontynuacja. Nagrody wręczono wczoraj w polickiej restauracji „Włoski Ogród”.

Drugie miejsce zajął mł. asp. Paweł Drzazga z PP w Przybiernowie (KPP w Goleniowie), natomiast trzecie - mł. asp. Paweł Piwoni z KPP w Pyrzycach.

Na kolejnych miejscach uplasowali się następujący dzielnicowi: sierż. szt. Justyna Gaja z KPP w Gryficach (miejsce 4); mł. asp. Paweł Dobrowolski z KMP w Świnoujściu (5); asp. szt. Józef Szembel z PP w Stepnicy, KPP w Goleniowie (6); asp. Zbigniew Wilgocki z PP Widuchowa – Banie, KPP w Gryfinie (7); mł. asp. Mariusz Litwin z KPP w Policach (8); st. sierż. Adrian Szwed z PP w Dolicach, KPP Stargard (9); sierż. szt. Andrzej Dawidowicz z PP w Dolicach, KPP Stargard (10).

Zdobywca pierwszego miejsca został nagrodzony statuetką oraz dyplomem.

To czytelnicy „Kuriera" za pośrednictwem SMS wybrali najpopularniejszych policjantów – dzielnicowych z poszczególnych komend miejskich i powiatowych policji w regionie oraz jednostek im podległych. W plebiscycie, który trwał od 3 do 30 listopada wystartowało ponad 390 dzielnicowych z całego garnizonu. Przez miesiąc oddano na nich ponad 16 tys. głosów.

Dodajmy, że głównym celem projektu jest wspieranie działań lokalnych służb dążących do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli, kreowanie pozytywnego wizerunku policji oraz  przekazanie możliwości wsparcia i pomocy, jakiej dzielnicowy może udzielić mieszkańcom swojego rejonu.

Przypomnijmy, że projekt realizowany był w ramach „Rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpiecznej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 -2017”.

(KK)

Na zdjęciu: Mł. asp. Grzegorz Hnat został zwycięzcą plebiscytu na najlepszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego.

Fot. KWP

 

Komentarze

xyz
Warto wybrać najgorszego. Mamy takie dzielnice gdzie nikt nigdy nie widział dzielnicowego i nie reagują na zgłoszenia.
2017-12-20 07:55:37
hmm
A po co karton z napisem "zostań dzielnicowym", skoro już nim jest? ;)
2017-12-20 06:36:24
SMS-y
A ciekawe czy: Bandziory, Zlodziejaszki i "takie czy inne" Oprychy tez zaglosowali... gdzie o Kapslowych juz nie wspomne ????
2017-12-20 00:56:32
Kasia
Wygrał dzielnicowy który jest rozpoznawalny :) Bramkarz Floty Świnoujście ! Sportowe pozdrowienia Grzesiu i GRATULACJE !!!
2017-12-19 20:15:46
Kamila
Ktoś tu chyba jest zazdrosny :)
2017-12-19 18:28:21
Popiołek
No to niech teraz Zespół Analiz WK.KWP w Szczecinie zrobi analizę wysyłanych sms i porówna je z numerami telefonów funkcjonariuszy i ich rodzin bliskich itd itd.Da nam to odpowiedź czy głosujący to rzeczywiście mieszkańcy i czytelnicy Kuriera ;-)
2017-12-19 18:20:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”