czwartek, 28 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty!
Data publikacji: 2017-06-24 18:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:43
Wywietleń: 2427 272062

Zakończył się dziesiąty Finał Eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku". Tym razem o ten tytuł rywalizowało 40 policjantów reprezentujących komendy miejskie i powiatowe z zachodniopomorskiego.

Do tegorocznego Finału Eliminacji Wojewódzkich zakwalifikowali się najlepsi dzielnicowi, którzy zostali wyłonieni  na podstawie wyników pierwszego etapu eliminacji, który odbył się w ich macierzystych jednostkach i składał się z testu wiedzy.

Startujący w konkursie dzielnicowi zmagali się w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich był sprawdzian wiedzy zawodowej, składający się z testu, druga konkurencja to symulacyjna dotyczącej przyjęcia interesanta a trzecia – sprawdzian umiejętności strzeleckich.

Najlepszym Dzielnicowym w województwie zachodniopomorskim okazał się: st. sierż. Radosław Ciborowski z KPP w Choszcznie, drugie miejsce zajął mł. asp. Jerzy Kamiński z KPP w Drawska Pomorskiego a trzecie mł. asp. Zbigniew Gucze KPP w Wałczu.


W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się po raz kolejni mundurowi z KPP w Choszcznie w składzie: st. sież. Radosław Ciborowski i asp. szt. Ireneusz Kozicz, na drugiej pozycji uplasowali się  funkcjonariusze z KPP w Wałczu: mł. asp. Zbigniew Gucze i st. asp. Mariusz Szydłowski a trzecie miejsce zajęli reprezentanci KPP w Drawsku Pomorskim: mł. asp. Jerzy Kamiński i mł. asp. Sylwester Maziarz.

Policjanci, którzy zajęli dwa czołowe miejsca reprezentować będą nasz garnizon w Ogólnopolskim Finale Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku" w Szkole Policji w Katowicach, który odbędzie się w październiku tego roku.

(dar)

Fot. Policja

Konkurs rozstrzygnięty! Konkurs rozstrzygnięty! Konkurs rozstrzygnięty! Konkurs rozstrzygnięty!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie