piątek, 22 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Najlepsi policjanci z drogówki

Najlepsi policjanci z drogówki

Najlepsi policjanci z drogówki
Data publikacji: 2018-06-23 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:41
Wywietleń: 1341 334921

Mł. asp. Jacek Kaczmarski i mł. asp. Przemysław Kubowicz z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz st. sierż. Daniel Stańczak z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu to tegoroczni laureaci eliminacji wojewódzkich konkursu "Policjant ruchu drogowego".

 W tej edycji plebiscytu udział wzięło 21 funkcjonariuszy - przedstawicieli komend miejskich i powiatowych z zachodniopomorskiego garnizonu. W pierwszym dniu (21 czerwca) zmagań policjanci rywalizowali w konkurencji kierowania ruchem, jeździe sprawnościowej motocyklem i samochodem służbowym oraz strzelania z broni służbowej. W drugim zaś mieli test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i przepisów służbowych. 

Zwycięzcą konkursu został mł. asp. Jacek Kaczmarski z KMP w Szczecinie. Na drugim miejscu się uplasował mł.asp. Przemysław Kubowicz też z z KMP w Szczecinie. Natomiast na trzecim st.sierż. Daniel Stańczak z KPP w Wałczu.

Zdobywcy I i II miejsca w eliminacjach wojewódzkich reprezentować będą garnizon w 31. ogólnopolskim konkursie "Policjant ruchu drogowego", który się odbędzie we wrześniu w Krakowie.

Zastępca komendanta wojewódzkiego policji, insp. Piotr Ostrowski, oraz dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie - Cezary Tkaczyk -  wręczyli najlepszym policjantom nagrody pieniężne, dyplomy i puchary.

Dodatkowo w tym roku wyłoniono najlepszego: kierowcę pojazdu służbowego samochodu osobowego – został nim st.sierż. Marcin Tetera z KPP w Kołobrzegu, kierowcę pojazdu służbowego motocykla (st.sierż. Konrad Korniluk z KPP w Drawsku Pomorskim), strzelca (sierż. szt. Sławomir Majcher z KPP w Świdwinie).

(g)

Fot. policja

 

Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki Najlepsi policjanci z drogówki

Komentarze

Noge z gazu i "nie uciekac"
A przede wszystkim z tym wyborowym strzelcem... to nie ma co "zadzierac" !
2018-06-23 23:37:20
Motocykl
"jeździe sprawności motocyklem" chyba tylko kilku bo reszta się wycofała
2018-06-23 18:27:31
@obserwator
Może coś tam sobie myslisz , coś tam majaczy przed oczyma - ale jeśli piszesz ,że ten film , to dzieło Wajdy - to coś z Toba nie tak .
2018-06-23 17:15:08
obserwator(r)
Ja myśląc o policji drogowej mam przed oczami tylko jedno. wszystkie sceny z filmy Andrzeja Wajdy DROGÓWKA. Wszystko na ten temat.
2018-06-23 14:27:15
Czytelnik
Wytłumaczcie mi-nie abym się czepiał jak rzep psiego ogona,ale tak po ludzku chcę wiedzieć.Jak rodzic,lub uczeń wręczy nauczycielowi na koniec roku drobną nagrodę pocieszenia,rzecz-gadżet,uznaje się powszechnie lub stara się to tak artykułować,że w tym momencie jest to "korzyść majątkowa" a więc łapówka.Tu mamy do czynienia również z nagrodą za osiągnięte wyniki w konkursie.Zwycięzca otrzymuje więc nagrodę rzeczową i pieniężną.Czy zatem oba wspomniane przypadki czymś się od siebie różnią-? Jeżeli tak to czym-? Jeden ma znamiona łapówki,drugi tożsamy w skutkach już nie-?
2018-06-23 13:42:01
Gratulacje.
A hołotę drogową gońcie bez litości.
2018-06-23 13:17:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych
Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy kontrowersyjne kampanie społeczne w rodzaju „Jedz ostrożnie” pomagają rozwiązać problem, którego dotyczą?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy