poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze

Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze [GALERIA]

Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze
Data publikacji: 2017-05-16 19:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:15
Wywietleń: 1850 257899

Pierwsze przęsło nowego mostu nad szczecińską Regalicą na filarze. To jego fragment od wschodniego przyczółka, czyli od Dąbia. Drugie czeka przy nabrzeżu po przeciwnej stronie rzeki na pontonie pływającym Carrier-10 na montaż. Każdy ze stalowych segmentów ma wymiary 14 m x 100 m.

Tempo robót wskazuje, że do końca tego tygodnia oba elementy, sprowadzone przez Bałtyk z gdyńskiej wytwórni wykonawcy inwestycji spółki Vistal, będą na swoim miejscu. Cała operacja rozpoczęła się w miniony weekend. Po nasunięciu obu na filary rozpocznie się ich zespalanie.

Nowa przeprawa ma być przejezdna - według niezmiennych deklaracji przedstawicieli Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego, który odpowiada w imieniu władz miasta za realizację inwestycji - przed tegorocznym finałem zlotu żaglowców uczestniczących w regatach The Tall Ship Races 2017 w dniach 5-8 sierpnia tego roku. ©℗

Tekst i fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze Nad Regalicą pierwsze przęsło na filarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”