Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Na świąteczny stół i pod choinkę

Data publikacji: 07 grudnia 2023 r. 09:53
Ostatnia aktualizacja: 07 grudnia 2023 r. 10:53
Na świąteczny stół i pod choinkę
Umiarkowane ceny produktów sprawiły, że ręcznie wykonane ozdoby kupowano chętnie do domu, biura i na upominki pod choinkę.  

Koronkowe anioły, świerkowe stroiki, drzewka z kory, szyszki, naturalne świeczki oraz wszechobecne mikołaje, skrzaty i renifery - Bożonarodzeniowy Kiermasz Dobroczynny zawitał 6 grudnia w gościnne progi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.

W Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej rozłożyły się stoiska z wyjątkowymi ozdobami świątecznymi. Stoły uginały się pod ciężarem różnorakich produktów, idealnych do wystroju wnętrz, ale także upominków pod choinkę. To wszystko dzieło rąk uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 52 w Szczecinie, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy PSONI Koła w Policach oraz placówki nr 2 w Szczecinie. Rękodzieło wytworzyli także uczestnicy spotkań w Stowarzyszeniu Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Płoni. Wiele godzin na przygotowanie pięknych ozdób na kiermasz spędzili także podopieczni dwóch szczecińskich Zespołów Wsparcia Środowiskowego - nr 1 i 3. Cieszyły oko i radowały serca ozdoby wykonane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ze szczecińskiego Oddziału. Swoje stoisko miał również Dom – Klub Galeria Pod Fontanną. Na kiermaszu można było również zajadać się domowymi ciastami.

Tekst i fot. (kel)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA