Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Muzycznie na Różance. W tle indiańskie opowieści [GALERIA]

Data publikacji: 2021-07-18 14:59
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-19 19:51
Muzycznie na Różance. W tle indiańskie opowieści
Animatorzy przygotowali dla najmłodszych spektakl interaktywny "Na zdrówko". Fot. Ryszard Pakieser  

Ogród Różany w Szczecinie po raz kolejny zamienił się w miejsce warsztatów i zabaw dla najmłodszych, a także koncertów. Spacerujący wśród róż mieli okazję wysłuchać koncertu z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w nowych, lekko jazzujących aranżacjach.

Dla starszych gości Różanego Ogrodu Sztuki Michał Grobelny oraz Olek Różanek zaśpiewali piosenki Kabaretu Starszych Panów. Podczas koncertu wykonali takie przeboje jak "Piosenka jest dobra na wszystko", "Herbatka", "Pejzaż bez Ciebie", "Addio pomidory" i wiele innych.

- Te niedzielne koncerty motywują mnie do tego, aby wyjść z domu. Otoczenie jest cudowne, mogę posłuchać pięknej muzyki i przy okazji popatrzeć na piękne róże - mówiła pani Michalina. - Przyszłam razem z wnuczką, ponieważ ona również lubi tutaj przychodzić.

Natomiast najmłodsi mieli okazję posłuchać indiańskich opowieści o zwierzętach i ich znaczeniu. Pod okiem instruktora oraz z pomocą rodziców wykonywali łapacze snów oraz indiańskie pióropusze. Dodatkowo animatorzy zorganizowali spektakl interaktywny pt. "Na zdrówko". W lekki i zabawny sposób przedstawili dzieciom zasady zdrowego trybu życia oraz opowiedzieli o prozdrowotnych zachowaniach.

(KaNa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

IM
2021-07-19 19:34:44
Panowie w takich "kostiumach" wykonywali piosenki Starszych Panów?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ