Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Można udekorować drzewko. Dla klimatu na jarmarku

Data publikacji: 16 listopada 2022 r. 20:14
Ostatnia aktualizacja: 16 listopada 2022 r. 21:53
Można udekorować drzewko. Dla klimatu na jarmarku
Fot. archiwum  

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie wystartuje 2 grudnia i potrwa do 22. Odbędzie się w kilku miejscach – w alei kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników, a w weekendy także na deptaku Bogusława. Organizatorzy wydarzenia zachęcają uczniów oraz ich nauczycieli, by udekorowali świąteczne drzewka.

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaprasza szkoły do pomocy w tworzeniu dekoracji, świątecznej atmosfery i do wspólnej zabawy.

– Chcielibyśmy oddać w ręce uczniów udekorowanie świątecznych choinek, które będą czekały na nich już na jarmarku – zapowiada Andrzej Kus, rzecznik ŻSTW. – Aby wziąć udział w zabawie, należy: przygotować ozdoby w szkole podczas zajęć lub w domowym zaciszu. Co ważne, nie mogą być wykonane z papieru. Ozdoby należy dostarczyć na teren Jarmarku Bożonarodzeniowego, ubrać wyznaczoną przez organizatora choinkę w dowolnym, wybranym przez nauczyciela terminie od 3 do 10 grudnia. Zapewniamy: choinkę, tabliczkę z informacją o tym, jaka szkoła wykonała świąteczne ozdoby i ubrała drzewko, publikację w mediach społecznościowych.

Każdy, kto jest zainteresowany udziałem w tym przedsięwzięciu, powinien się zgłosić za pośrednictwem formularza:https://www.accredi.pl/szkola. Należy opisać w nim, dlaczego akurat ta szkoła powinna zostać wybrana i najpiękniej ozdobi choinkę na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Liczba choinek jest ograniczona, dlatego kto pierwszy, ten lepszy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada br.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ale durne
2022-11-18 12:52:18
dla klimatu to powinni po pierwsze nie dekorować bo generują zaśmiecanie świata tymi dekoracjami. Po drugie zaprzestać tych jarmarków, które generują zbędne tworzenie pierdół i zużycie prądu. Mniej kupować bzdetów to dołożycie cegiełkę do ochrony przyrody i klimatu.
Zawitało nam
2022-11-16 21:36:40
fixum dyrdum. Tym razem na jarmark bożonarodzeniowy. Czekamy na dalsze postępowe propozycje. I żeby nikt mi nie zarzucił, że nie jestem konstruktywny, to proponuję Sylwestra dla klimatu bez szampana (zaoszczędźmy wspólnie planecie dodatkowego CO2). Odlot!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA