Środa 28 września 2022r. 
REKLAMA

Można sprawdzić zwolnienie ze składek ZUS przez Internet

Data publikacji: 2020-06-04 07:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-04 17:28
Można sprawdzić zwolnienie ze składek ZUS przez Internet
 

W Zachodniopomorskiem łączna kwota zwolnienia z opłacenia składek do ZUS za marzec i kwiecień sięgnęła 285 mln złotych. W całym kraju to już 7,2 mld złotych. Teraz można sprawdzić przez Internet status swojego wniosku o zwolnienie.

- Na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS dodaliśmy możliwość podglądu szczegółów wniosku o zwolnienie z opłacenia składek. Funkcja jest dostępna dla osób, które mają profil na PUE i złożyły wniosek RDZ, czyli właśnie o zwolnienie ze składek - informuje Karol Jagielski, regionalny rzecznik ZUS województwa zachodniopomorskiego.

Więcej informacji o tym, jak sprawdzić szczegóły swojej sprawy zamieszczone są w instrukcji, która jest na stronie internetowej ZUS.

(ip)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

marsz „Wolne wybory”.
2020-06-04 10:03:05
Zapraszam na marsz „Wolne wybory”. Spotykamy się dzisiaj, w czwartek, 4 czerwca br., o godz. 17.00 przy pomniku Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Stamtąd przemaszerujemy na plac Solidarności. Domagamy się też wolnych, uczciwych wyborów w tym roku. W konstytucyjnym terminie, z równym dostępem kandydatów do mediów i bez fałszerstw wyborczych. Nadal chcemy żyć w demokracji, a nie w dyktaturze. http://kodzachodniopomorskie.pl/aktualnosci/wybierzmy-demokracje/

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA