poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mówiło się o Ikei, a będzie...

Mówiło się o Ikei, a będzie...

Mówiło się o Ikei, a będzie...
Data publikacji: 2019-06-15 19:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-26 23:04
Wywietleń: 13433 397080

Wiele mówiło się o planach budowy Ikei przy Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Tymczasem w sąsiedztwie Auchan i Decathlona rusza inna inwestycja - zostanie tu otwarty nowy sklep sieci Leroy Merlin. Na terenie widać już pierwsze prace przygotowawcze wykonywane przez archeologów i geologów.

Przy markecie budowlano-dekoracyjnym będzie parking na 400 miejsc.

- W sklepie znajdzie zatrudnienie ok. 130 osób, niedługo ruszymy z rekrutacją - zapowiadają przedstawiciele Leroy Merlin. - Otwarcie planujemy w pierwszej połowie przyszłego roku.

(gan)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Katarzyna
Po co komu IKEA ? Toz to badziewie nieprzecietne...
2019-09-26 22:55:06
Dziadostwo
PO PROSTU KTOŚ MA W TYM INTERES ŻEBY NIE BYŁO IKEI W SZCZECINIE!!! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
2019-06-16 17:30:28
granica
czemu brak jest takich marek c& a,obi,ikea itd.Czy to że mamy tak blisko do rynku niemieckiego?
2019-06-16 14:51:17
dla
IKEA to sklep dla ubogich studentów.
2019-06-16 11:52:12
czy potrzebny kolejny sklep tego typu
W tym rejonie są 2 Castoramy , Bricoman , budują Jula . Zważywszy że Szczecin to rzeczywiście wioska z tramwajami to inwestycja zbędna . Ale kto bogatemu...... Czy ktoś policzył ile lat budują obwodnicę od Komuny Paryskiej do Arkońskiej i dalej.
2019-06-16 11:47:02
Malgos
Mam w nosie ikea
2019-06-16 10:23:14
Aneta
Szczecin musi mieć IKEE.
2019-06-16 09:07:33
Opa
Jedno wielkie nieporozumienie - 3x Castorama ,2x Liroy Merlin po co komu ? Porażka dla myślenia władz Szczecina .
2019-06-16 08:42:00
gregor102
W du.ie mam Ikeę, ale to Cieciniaki sami są sobie winni poniekąd, że tego marketu wciąż tu nie ma, jeśli chce się im gnać 250 km do Pyrlandii, to jest jak jest i tak będzie, przecież tam durnie nie pracują, widzą auta z ościennych województw na parkingu, i dopóki się to nie zmieni... to nic się nie zmieni.. ;)
2019-06-16 07:13:55
Ykeja boy
Ikea powstaje już na terenie po byłej giełdzie w Szczecinie Płoni.
2019-06-16 02:20:59
Kasia
Sklep jedno wielkie nieporozumienie, porażka. Beznadzieja, idziesz do sklepu potrzebujesz pomocy a obsługa na Twój widok ucieka... Żenada
2019-06-15 23:21:40
Ww
Ikea w szczecinie chyba nigdy nie powstanie bo jest Agata Meble i oni by stracili klientów I chyba dlatego niemamy i nie bedziemy mieli IKEI W SZCZECINIE w wiosce z.tramwajami zostalo nam jeździć do Niemiec lub Poznania W tym mieście to nic nie powstaje tylko to samo badziewie 4 lirojr miliardy biedronek, zabki na każdym rogu , nedza i nic nowego
2019-06-15 23:04:16
Fanka Ikei
@fanka ikei.... ulżyło ci?, lepiej się już czujesz? , spuściłeś/ aś z wentyla?.... Przeżyć pewnie nie możesz, że nie możesz pojechać i zobaczyć jakąkolwiek Ikeę... o zakupach nie wspomnę. Zluzuj majty na przyszłość, bo ci żyłka pęknie :D
2019-06-15 22:07:30
@fanka ikei
wal się z tym twoim dziadostwem
2019-06-15 21:59:30
B25
komu to potrzebne niech podniesie palec.
2019-06-15 21:54:41
Aga
Będzie, ale w innej lokalizacji , troszkę wcześniej na przeciwko Lidla
2019-06-15 21:39:40
Fanka Ikei
Mówiąc brzydko... niech się walą z Leroyem!
2019-06-15 21:38:42
Mirek
A co z centrum handlowym na terenie po FMS POLMO ???
2019-06-15 21:11:22
Dr No
Super wiadomość!
2019-06-15 20:27:03
I badzo
dobrze :-)