Środa, 29 listopada 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Morderstwo w Bierzwniku

Data publikacji: 05 sierpnia 2019 r. 17:48
Ostatnia aktualizacja: 06 sierpnia 2019 r. 20:33
Morderstwo w Bierzwniku
 

Poszukiwano go od kwietnia tego roku. W sobotę - po informacji przekazanej policji najprawdopodobniej od świadka tragicznych wydarzeń - zwłoki mężczyzny odnaleziono w lesie nieopodal Bierzwnika.

W ostatnią sobotę po południu policjanci z posterunku w Bierzwniku w powiecie choszczeńskim otrzymali informację, że w pobliskim lesie znajdują się zwłoki mężczyzny. Informacja okazała się prawdziwa. Już wstępne ustalenia ponad wszelką wątpliwość wskazują, że mężczyzna został zamordowany. Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała dwóch podejrzanych.

Jak poinformowała nas Agnieszka Lorenc z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, zamordowany mężczyzna był poszukiwany przez policję jako zaginiony już od kwietnia br. Z informacji, które udało nam się ustalić wynika, że miejsce ukrycia zwłok wskazała policji osoba, która znała pewne okoliczności morderstwa. Nie był to - co potwierdziła Prokuratura Okręgowa - ktoś, kto przypadkiem natknął się na zwłoki.

- Mężczyzna, którego zwłoki odnaleziono 3 sierpnia br. w lesie pod Bierzwnikiem był poszukiwany od kwietnia tego roku, kiedy to zgłoszono jego zaginiecie. W związku z tą sprawą policja zatrzymała dwie osoby. Pierwsza z nich już usłyszała zarzuty, druga najprawdopodobniej niebawem je usłyszy - powiedziała Agnieszka Lorenc.

Na temat okoliczności zbrodni, motywów sprawców i innych szczegółów, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie nie chciała się wypowiedzieć ze względu na toczące się śledztwo w tej sprawie.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jeden z zatrzymanych przyznał się do zamordowania mężczyzny. ©℗

(r.c.)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA