Poniedziałek 29 listopada 2021r. 
REKLAMA

Mogli pomagać w zabójstwie „Skorupy”, zatrzymała ich policja

Data publikacji: 2017-03-14 12:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:31
Mogli pomagać w zabójstwie „Skorupy”, zatrzymała ich policja
Fot. Ryszard Pakieser  

Trzech mężczyzn zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Podejrzani są oni o pomoc w zabójstwie „Skorupy”, byłego boksera. Do zbrodni doszło rok temu w Szczecinie-Dąbiu.

Sprawa ma związek z porachunkami gangów działających w naszym regionie. W lutym 2016 roku w Szczecinie-Dąbiu doszło do morderstwa. Ofiarą był Krzysztof S. znany jako „Skorupa”. Był on dilerem automatów do gry. Z ustaleń wynika, że napadło go czterech mężczyzn, został śmiertelnie raniony. Napastnicy użyli siekiery i maczety.

Do zatrzymań doszło w Szczecinie, Wolinie i Kołobrzegu. Prokuratura podejrzewa, że zatrzymani pomagali sprawcom zbrodni w ukrywaniu się przed policją i przechowywali przedmioty, których użyto podczas ataku. Funkcjonariusze znaleźli przy mężczyznach m.in. maczetę, broń palną, pałkę teleskopową.  

Dwóch podejrzanych o atak na Krzysztofa S. jest w tymczasowym areszcie. Jednego z nich, głównego podejrzanego o zabójstwo, w październiku zatrzymano w Norwegii. Jeden z obecnie schwyconych trafił do tymczasowego aresztu na dwa miesiące.

(sz)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

zenek
2017-08-08 00:09:21
ty mały zazdrośniku nie wywołuj wilka z lasu bo jak bedą kontrolować to ich powystrzelają jak kaczki i kto będzie łapał pijanych draiverów ,władze miasta nie odpowiedzą bo same są umoczone w sprawy z szemranym towarzystwem,tu niema gangów bo prawdziwe gangi są w stanach tutaj jest przestępczość zorganizowana do czasu rozpracowania i zatrzymania ,a pózniej powstaje na nowo itd....
szn
2017-03-15 09:07:08
Sprawa jest prosta, policjanci powinni kontrolować każdy samochód o wartości powyżej 100 tys. euro, którym kieruje osoba do 40 roku życia, zwłaszcza na niemieckich tablicach rejestracyjnych, który od dłuższego czasu porusza się po Szczecinie.
Ciekawa sprawa...
2017-03-14 23:25:52
Sprawa ma zwiazek z porachunkami gangow dzialajacych w naszym regionie ! A ile tych "Gangow" jest... i sa one Duze czy male ... jak dlugo "dzialaja"... oraz Kto wchodzi w ich Sklad...? I co na to odpowiednie Wladze Miasta i Regionu... ??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ