sobota, 11 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mieszkaniec Szczecina pędził 114 km/h przez Pyrzyce

Mieszkaniec Szczecina pędził 114 km/h przez Pyrzyce

Mieszkaniec Szczecina pędził 114 km/h przez Pyrzyce
Data publikacji: 2020-03-26 21:24
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-27 13:56
Wywietleń: 1338 449086

Najwcześniej za trzy miesiące będzie mógł odzyskać swoje uprawnienia do kierowania pojazdami 39-letni mieszkaniec Szczecina. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy po tym, jak z prędkością 114 km/h jechał w terenie zabudowanym w Pyrzycach.

Podczas prowadzonego pomiaru prędkości nieoznakowanym radiowozem, policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali kierującego, który przekroczył dozwoloną prędkość w centrum miasta o 64 km/h. 39-letni kierowca opla jechał przez Pyrzyce z prędkością 114 km/h. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące, a dodatkowo mieszkaniec Szczecina został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

- Przypominamy, mniejszy ruch na drogach nie zwalnia kierujących z zachowania rozwagi czy przestrzegania przepisów. Policjanci nie dają przyzwolenia na łamanie przepisów i będą reagować na niebezpieczne zachowania kierujących - apeluje mł. asp. Marcelina Rusin z pyrzyckiej policji.

(ip)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

do @ Coś nie wierzę
Cyt. "..mogło być na wjeździe do Pyrzyc od strony Szczecina i to niewiele za tablicą teren zabudowany..." Poczytaj co na taki "mik" wyczynia tzw. "kasta"; „Z naszych informacji wynika, że sędzia został złapany przez drogówkę na początku miejscowości. Mogło być tak, że wjeżdżając do Wilkas wytracał prędkość. Nie naraził nikogo na niebezpieczeństwo.“ Na https://oko.press/grzebia-w-starych-sprawach-sedziego-juszczyszyna-oko-press-pokazuje-manipulacje/
2020-03-27 13:20:42
Olek
Sławomir Nitras śpieszył na spotkanie z nowym koalicjantem?
2020-03-27 11:28:10
odpowiedż
I tu się kłania niewiedza kierowców .Ograniczenie i zmniejszenie prędkości dla bezpieczeństwa siedzących w aucie i pieszych(bo musi wyjść do apteki)puste ulice kuszą do przyciśnięcia gazu a w SZPITALACH NIE MA MIEJSCA I LEKARZY .Szanowni piraci drogowi ZASTANÓWCIE SIĘ!!!!!
2020-03-27 09:25:10
@pytanie podstawowe
Lepiej zamilcz
2020-03-27 09:24:01
Coś nie wierzę
W centrum 114? Ciekawe, w którym miejscu? Raczej to mogło być na wjeździe do Pyrzyc od strony Szczecina i to niewiele za tablicą teren zabudowany. Chyba autora tekstu (ip) poniosła fantazja.
2020-03-27 09:02:46
krótko
Pyrzyce to stan umysłu - każdy chce się szybko stamtąd wydostać
2020-03-27 08:19:08
pytanie podstawowe
w jakim celu wprowadzono ograniczenia przedkosci. Spodziewam sie ze wprowadzono je po to aby uniknac zagrozenia wynikajacego z roznych czynnikow. W terenie zabudowanym jest to miedzy innymi natezenie ruchu pieszego. Skoro obecnie natezenie ruchu pieszego jest ograniczone to ograniczenie predkosci nie ma sensu. Warto zauwazyc ze gdyby np. ograniczenie predkosci na autostradzie nagle na jakims odcinku zostalo zmienione bezpodstawnie np do 40km/h to kazdy z kierowcow zastanawialby sie po co i klatwy w szoferce nie mialyby konca. Nie jestem za tym aby pedzic w terenie zabudowanym wiecej niz 50km/h tylko zadalem sobie pytanie po co wprowadza sie ograniczenia. Wywod jest typowo teoretyczny.
2020-03-27 07:54:43
ipla
jak niejaki NOSAL z DLS ale on donosi na innych to jest bezkarny w DLS
2020-03-27 01:15:55
oplem??
te graty tyle potrafia jechac??
2020-03-27 00:26:20
Antoni
Tzw. fikołek.
2020-03-26 22:23:11
?
Co on, oczadział?
2020-03-26 21:48:09