sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mieszkania na licytację

Mieszkania na licytację

Mieszkania na licytację
Data publikacji: 2016-06-28 10:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 2480 141199

Dziewięć mieszkań na sprzedaż, które znajdują się jednej z odnowionych kamienic przy ul. Księcia Bogusława X 51 w Szczecinie, wystawia na sprzedaż Towarzystwo Budownictwa Społecznego Prawobrzeże. Właścicielem danego lokalu może zostać osoba, która wylicytuje je w przetargu.

Cena wywoławcza za metr kwadratowy to 4 800,00 zł brutto. Przyszli właściciele lokali mieszkalnych będą członkami wspólnoty mieszkaniowej, ponosząc koszty utrzymania części wspólnych tj. bieżącej konserwacji oraz utrzymania porządku w budynku, remontów, opłat za energię elektryczną w nieruchomości, czy windę. Mogą oni również utworzyć fundusz remontowy – na przyszłe wydatki remontowe. Jako członkowie wspólnoty mieszkaniowej sami zdecydują o potrzebach i wysokości wpłat. Za dostarczane media każdy będzie rozliczał się indywidualnie.

Na sprzedaż wystawione zostaną lokale 2- i 3-pokojowe, położone na I, II, III piętrze o powierzchni użytkowej od 51,47 m do 74,94 moraz dwa duże lokale o pow. użytkowej 99,01 m 2 i 107,45 m 2 położone na IV piętrze.

- Mieszkania przekazywane są w standardzie deweloperskim (ściany wytynkowane, posadzki betonowe, drzwi wejściowe do mieszkań, stolarka okienna i parapety, instalacje elektryczna, grzewcza, gazowa, wodno-kanalizacyjna) – zaznacza Marcin Nieradka, rzecznik prasowy TBSP.

Budynek z przełomu XIX i XX w. został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Przeprowadzone prace miały na celu zachowanie historycznego charakteru kamienicy poprzez odtworzenie jej pięknej elewacji oraz budowę nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań i lokali usługowych. Kamienica została wyposażona w nową instalację centralnego ogrzewania zasilaną z miejskiej sieci ciepłowniczej. Każdy lokal jest indywidualnie opomiarowany, co pozwala na racjonalne zarządzanie dostarczanymi mediami. Budynek został wyposażony w windę.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

Mieszkania na licytację Mieszkania na licytację Mieszkania na licytację

Komentarze

mm
Dziwne, że nie kupił ich Golema bez przetargu. Czyżby idą nowe czasy?
2016-06-28 12:06:09
Gargamel
4800 za metr w tej okolicy? Słoneczko chyba komuś za mocno przygrzało! Patologia wkoło, nocne hałasy, zaczepki, bijatyki... za zamieszkanie w tej okolicy musieliby mi dopłacić! Chyba że ktoś kupuje pod wynajem, bo do niczego innego mieszkania tam się nie nadają
2016-06-28 11:56:11
OKAZJA !
jest okazja wydać kawał kasy i zamieszkać z patologią zalkoholizowaną .
2016-06-28 11:19:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie