sobota, 07 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Mieć to w... Baja Poland

Mieć to w... Baja Poland

Mieć to w... Baja Poland
Data publikacji: 2019-08-30 12:40
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-01 09:19
Wywietleń: 2059 411388

Jak parkują kierowcy w Szczecinie? Widać. Tym razem – jak na zdjęciu – w al. Niepodległości. W oku kamer „Wielkiego Brata", czyli miejskiego monitoringu. Baja Poland i… wszystko jasne?!

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Mieć to w... Baja Poland

Komentarze

4x4
zły przykład ,a potem jest na wszystkich
2019-09-01 09:03:32
Etiopczyk
Szczecin, miasto przyjazne turystom. Imprezom. Spotkaniom na mieście. Spacerom wręcz nie ma końca. Moc hosteli. Miejsca parkingowe dogodne zarówno dla camperów, jak i wystarczająco dużo dla osobowych aut. Komunikacja miejska dobrze rozwinięta. Ścieżki rowerowe w zasadzie wzorowe. No nie wiem, naprawdę, o co Wam chodzi. Czemu on tak zaparkował?!
2019-08-31 20:07:51
Bartek
Jakim plebsem trzeba być żeby wytykać komuś rzecz która nikomu niż złego nie zrobiła.... A na co dzień to nie ma samochodów które źle parkują? Ludzi którzy niszczą zieleń? Pojazdów które znacznie przekraczają limity prędkości stwarzając zagrożenie ? Prostaku siedzący przed komputerem ogarnij się i wyjdź na zewnątrz czasami a nie hejtuj ludzi dla zaspokojenia swojego małego ego. Pani Arleto skoro jest pani taka uprzejma i pomaga staży miejskiej to proszę zwiedzić całe miasto i dokumentować to co jest niezgodne z kodeksem i to nie tylko ruchu drogowego. Pozdrawiam
2019-08-31 18:16:59
NEMO
Jakim trzeba być ogranicznikiem, żeby pisać takie opinie o tablicach rejestracyjnych i nie dopuszczeniu do ruchu. Jeżeli Wasze auta będą przechodziły taką kontrolę, to spora część z nich nie wyjedzie już na drogę ze stacji diagnostycznej.
2019-08-31 17:46:47
rot
Jedną nóżką nadepną na zielenieć, to fakt, ale ten parking zachęca do takiego cwaniakowania, to drugi fakt. Układ miejsc parkingowych jest na pewno ładny, szczególnie z lotu ptaka, ale wyjątkowo nie praktyczny, żeby nie powiedzieć, że marnotrawi miejsce.
2019-08-31 09:54:23
Ten pojazd posiada
nienormatywną tablicę rejestracyjną i nie powinien być dopuszczony do ruchu po drogach publicznych - gdzie jest policja bo straż miejska jest od karania właścicieli srających psów a nie ruchu drogowego. Proponuję wysłać to zdjęcie do sponsorów widocznych na samochodzie i poinformować że to jest antyreklama...
2019-08-30 20:44:23
Hubi
Nie najmniejszego problemu z identyfikacją właściciela pojazdu. Czekamy na reakcję: - Policji - Straży Miejskiej - organizatora rajdu. Zareagujcie! Wtedy uwierzę, że w Szczecin nie jest miastem "teoretycznym"
2019-08-30 19:48:45
xxx
Większość tych pojazdów jezdzi po mieście bez tablic rejestracyjnych. Auta pewnie niedopuszczone do ruchu i bez oc. Co na to policja ?
2019-08-30 18:49:08
xx
..jeśli to rzeczywiście pojazd z Baja Poland, to przed startem Straż Miejska powinna wręczyć pamiątkowy "bilet" w postaci mandatu lub faktury za naprawę trawnika...
2019-08-30 16:51:12
xx
...ale o co chodzi ? ...w Szczecinie nikt nie stara się wyciągać konsekwencje, nie słyszę o solidnych mandatach bądź innych karach...
2019-08-30 16:48:09
No rzeczywiście
wielka mi rzecz. Komus sie nudzi i szuka sensacji, że takie foty zapodaje. Buahaha!
2019-08-30 16:41:38
aaaaaaaa
od razu konfiskowa ć na rzecz miasta - uchwalić ustawę mowiąćą, że kązdy żźle zaparkowany samochód na terenie misata zostanie skonfikowany i zlicytowany! i koniec! I wszyscuy nagle zaczna parkowc prawidłowo lub korzystac z płatnych parkingów!
2019-08-30 15:49:46
Oj
Łaskawie oszczędził drzewo
2019-08-30 14:44:38
Mieszkaniec
Niestety nie tylko parkują. Uczestnicy tej imprezy przemieszczając się ze Szczecina do Dobrej najwyraźniej próbują oszacować moc swoich aut na drodze publicznej. W Wołczkowie mało które auto przejeżdża z prędkością poniżej 100km/h
2019-08-30 13:38:33
fs
I Q słusznie! Nakładają coraz to wyższe opłaty za parkowanie bo nie ma miejsc parkingowych, i do tego wstawiaja na parkingach kwietniki z d.. Na chodniku mogli to zrobic a nie na parkingu.
2019-08-30 13:33:02
Bajaa
I co? Jest tam gdzieś płotek, jakieś ograniczniki? A nawet trawa, która mogłaby ulec zniszczeniu?
2019-08-30 13:18:17
Jak parkują kierowcy w Szczecinie?
- przecież widać w oku kamer „Wielkiego Brata" iż to "durczok" na występach w Szczecine, przed takimi to pani Arleta i "Wielki Brat" kicają lub całują gdzie się plecy kończą.
2019-08-30 12:54:44