poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie jest straż miejska?

Gdzie jest straż miejska?

Gdzie jest straż miejska?
Data publikacji: 2019-08-20 16:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-21 14:47
Wywietleń: 1959 409279

Na tym odcinku ul. Grodzkiej chodnik ma szerokość niemal 5 metrów. Przejście nim nie powinno więc nastręczać kłopotu. A jednak... Samochody parkują tak - jak widać na zdjęciu. Spychając pieszych na skarpę i schody.
To bezpośrednie sąsiedztwo pl. Orła Białego. Obecnie - w strefie objętej szczególnym eksperymentem urbanistycznym, zwanym prototypowaniem. Ponieważ ów proces odbywa się pod nadzorem magistratu i dotyczy także zmian transportowych, to… Gdzie jest straż miejska?

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Gdzie jest straż miejska? Gdzie jest straż miejska?

Komentarze

Robert
Straż miejska jest na pączkach a rzecznik Joanna przygotowuje stosowne oświadczenie.
2019-08-21 14:09:29
Pieszy
Straż Miejska jest w swojej siedzibie.
2019-08-21 13:54:14
MAŁKOWSKIEGO 28
W podwórzu małoletni spożywają alkohol w godzinach wieczornych. Straż Miejska nie reaguje. A mandaty można tam wystawiać kilka razy dziennie.
2019-08-21 13:08:27
@Tomek
jestem starszy i przemieszczam się w mieście tak jak Ty . A jak dalej , to masz rację są tram. , autobusy i taxi !A nie wszędzie tyłek wozić w pojedynkę ! autem !
2019-08-21 10:43:31
Tomek
Mam 50 lat, całe życie chodzę pieszo i jeżdżę rowerem. Po cholerę te samochody w mieście? przecież jest komunikacja publiczna. Własnie po to ona jest.
2019-08-21 07:46:57
Straż miejska jest
gdzie można pana majstra pocałować...
2019-08-20 22:38:58
Krótko
Skoro miasta nie stać na parkingowce zawsze można obciąć nogi przechodniom i nie będą chodzić. Tak logicznie, po Szczecińsku.
2019-08-20 22:23:06
z Gryfic
w sytuacjach złego parkowania słyszę - "patrol jest teraz na interwencji na wsi ".Raz na 100 razy przyjadą !
2019-08-20 17:55:46
Grażyna
wywalić samochody na całym tym odcinku chodnika, zawsze zniszczona nawierzchnia przez te pojazdy, kilka palików postawili, powinni dać więcej słupków innej opcji nie ma na tych wariatów
2019-08-20 17:46:09
Bez donosu dzeń stracony.
Skarżypyta!
2019-08-20 17:45:51
piter
a może wybudować kilka parkingowców miejskich. A nie ciągle likwidować parkingi i wieszać psy na Straży i na kierowcach.
2019-08-20 17:24:55
pieszy
Zrobić zdjęcie i wysłać do SM http://www.sm.szczecin.pl/kontakt/formularz-kontaktowy. Dostanie zaproszenie do złożenia wyjaśnień