czwartek, 09 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody [GALERIA]

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody
Data publikacji: 2019-12-03 20:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-04 19:29
Wywietleń: 911 431146

Przeżyli wspólnie pięćdziesiąt lat, teraz świętują swój piękny jubileusz. Szczecinianie, którzy obchodzą złote gody, zostali zaproszeni we wtorek (3 grudnia) do Urzędu Miasta na wyjątkową uroczystość.

Prezydent miasta Piotr Krzystek przekazał im pamiątkowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez prezydenta RP. Były też gratulacje i toast wzniesiony szampanem. My również składamy jubilatom najlepsze życzenia!

(gan)

Fot. Ryszard Pakieser

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie na złote gody

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie