poniedziałek, 19 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pięćdziesiąt wspólnych lat

Pięćdziesiąt wspólnych lat

Pięćdziesiąt wspólnych lat
Data publikacji: 2018-10-15 19:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:22
Wywietleń: 2271 356357

W poniedziałek (15 października) w Sali Ślubów Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyła się uroczystość związana z obchodami jubileuszy małżeńskich. Prezydent miasta Piotr Krzystek przekazał parom, które przeżyły wspólnie pięćdziesiąt lat i więcej, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez prezydenta RP. Podczas ceremonii z udziałem bliskich jubilatów były życzenia, toast wzniesiony lampką szampana i wiele wzruszeń. Obchodzącym złote gody małżonkom serdecznie gratulujemy. W najbliższych wydaniach „Kuriera” będziemy zamieszczać zdjęcia kolejnych odznaczonych par. ©℗

(gan)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

rob
Czy ktos zauwazyl ze zadna z par publikowanych w gazecie nie usmiecha sie.Jednak to tzw.szczescie raczej slodkie nie bylo na tych twarzach widze smutek a nie radosc.Zadna Para sie nie usmiecha oczy smutne usta zaciete.Swoja droga po co publikowac zdjecia ludzi nieszczesliwych ???
2018-10-16 13:00:40
Nie tylko zdjecia
Ale rowniez chocby krotkie wypowiedzi tych Jubileuszowych Par: jak postepowac i jak zyc... by udalo sie wspolnie przezyc az 50 i wiecej lat...!! I pozniej wydac /i po cenach wydruku sprzedawac / odpowiednia broszurke z tego typu wypowiedziami i wskazowkami na przyszlosc... dla mlodych par w Dniu ich Slubu !!
2018-10-15 22:32:19

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Nekrologi

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie