Sobota 23 października 2021r. 
REKLAMA

Masz przeczytane i zbędne książki? Pomóż pacjentkom onkologii!

Data publikacji: 2019-10-11 22:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-11 22:15
Masz przeczytane i zbędne książki? Pomóż pacjentkom onkologii!
 

Na sobotni XVIII Kiermasz Książki Przeczytanej, w Teatrze Lalek „Pleciuga”, będzie można przynieść zbędne książki i zostawić je dla pacjentek oddziału chirurgii onkologicznej szpitala przy ulicy Strzałowskiej w Szczecinie. Warto wspomóc chore panie!

– Prosimy o takie pozycje literackie, które choć na chwilę pozwolą zapomnieć pacjentkom o ich chorobie. Nie przyjmujemy książek brudnych, zniszczonych, lektur, książek dla dzieci i młodzieży. To książki dla kobiet przebywających na oddziale – zaznacza Monika Wilczyńska, współorganizatorka kiermaszu. - Te powieści czy inne pozycje, które nie zmieszczą się na regale tego oddziału, rozwieziemy na inne oddziały szpitalne. 

Dodajmy, że kiermasz to też okazja do tego, by zdobyć od dawna poszukiwane publikacje albo ukochaną książkę z dzieciństwa i nabyć je za niewielkie kwoty. Na imprezie sprzedający oferują książki nawet po złotówce (a bywa że po 50 groszy!), a za 5-10 złotych zdarza się dostać bestsellery wydane w ostatnim roku. Organizatorzy informują, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak żeby przyjść na kiermasz ze swoimi książkami, należało wcześniej wysłać zgłoszenie (w tej chwili nie ma już wolnych miejsc na sprzedaż).

– Zapraszamy kupujących, zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – mówi M. Wilczyńska.

Kiermasz odbędzie się w sobotę w godz. 10-13.

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ