niedziela, 16 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn

Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn [GALERIA, FILM] (akt. 3)

Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn
Data publikacji: 2016-06-04 15:56
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 341 137624

Łańcuch rąk, przy dźwiękach piosenki Johna Lennona - "Imagine" poprzedził toast wodą za wolność na spotkaniu Komitetu Obrony Demokracji na Jasnych Błoniach. Następnie punktualnie o godz. 17 zabrzmiał, podobnie jak na podobnych zgromadzeniach w całej Polsce, hymn państwowy.

* * *

Dobiegł końca koncert Angeliki Anozie na scenie Komitetu Obrony Demokracji na Jasnych Błoniach. Punktualnie o 17 członkowie i sympatycy ruchu mają odśpiewać hymn i - jak zapowiedziano - wznieść toast za wolność.

* * *

Wcześniejsze informacje:

Marsz Komitetu Obrony Demokracji dotarł z placu Solidarności na Jasne Błonia.

Demonstranci szli przez miasto przy dźwiękach piosenek Perfectu ("Chcemy być sobą"), Chłopców z Placu Broni ("Wolność kocham i rozumiem...") i Stanisława Sojki.

(MON)

* * * 

Spod szczecińskiej filharmonii wyruszył marsz pn. Wszyscy dla wolności członków i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji. Na prośbę policji, nieco zmieniono trasę. Demonstranci z placu Grunwaldzkiego skręcili w ulicę Śląską.

(MON)

Fot. R.STACHNIK, M.GAPIŃSKA, S.DUDEK

WIĘCEJ ZDJĘĆ ROBERTA STACHNIKA W GALERII

Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn Marsz dotarł na Jasne Błonia. Po koncercie - hymn

Komentarze

hejter
Nie zrozumieją. Ale wstyd nie próbować.
2016-06-05 18:19:04
@hejter? pogarda?
Myślisz, że zrozumieją? Baaardzo wątpię.
2016-06-05 17:24:20
hejter? pogarda?
Gardzę, owszem, ale nie rodzinami, lecz takimi jak wy. Nawet nie wiecie, jak podobni jesteście do tych, co wypychali do władzy Stalina, Hitlera czy Fidela. Tacy jak wy rozkułaczali Polskę, zakładali POPy, po złości na sąsiadów donosili. A teraz cytaty: obciach, odmóżdzeni, złodzieje, kapusie, agentura, komuchy, geje, zdrajcy i cała patologia społeczna, robactwo, kwik świń... - to trzy pierwsze wpisy. To wy, katolicy, to wasz język, wasza pogarda. Wy aż tak opętani jesteście, że sami nie rozumiecie znaczenia waszych słów?
2016-06-05 16:08:09
@Marsz.
Odwracanie kota ogonem to specjalność kodziarzy i ormowców. Polacy już się na to nie nabierają.
2016-06-05 14:51:08
do hejtera od "ilości ofiar"
Naucz się najpierw polskiego, a później pouczaj innych. Pokazałeś swoim wpisem pogardę dla polskich rodzin. To właśnie tacy jak ty popierają KOD.
2016-06-05 14:49:28
Marsz.
Co niektórzy piszą "odrywani od koryta"Czyli piszą o pis,bo to ta sekta jest przy korycie teraz. Dzięki "starym dziadom" te młode dziady mają 500+i inne przywileje. Porozmawiamy za rok.
2016-06-05 14:04:18
Ta ilość ofiar PiSowskiej propagandy
Ta ilość ofiar PiSowskiej propagandy wbrew pozorom może chyba budzić pewną nadzieję. Muszą krzyczeć, buczeć, gwizdać, bluzgać by zagłuszyć smutną prawdę - władza ich kupiła za 500 i za parę innych obietnic. Ale większości tych obietnic nie zrealizuje. A po 500+ zostanie kacorek. Śmiało, wyjcie, szukajcie wrogów, będzie wam łatwiej sumienie zagłuszyć. Macie swoje nędzne 5 minut, nieudaczniki bezrozumne.
2016-06-05 13:11:17
@Anna
Milicjanci, ubecy i (post)komuniści wywalczyli mi wolność??! Ha, ha, ha!
2016-06-05 11:45:24
Jarun
Dodam, że tych 1200 uczestników marszu było z dawnego województwa szczecińskiego, a nie tylko ze Szczecina. Piosenka Soyki na paradzie z tęczową flagą? Pokazanie się na wydrę? Padły słowa: Będziemy bronić "Bolka". A więc zdrada to dla was wartość? Donoszenie, układy z przeciwnikiem(?) to dla was wartość. Marsz konfidentów.
2016-06-05 11:01:54
@Anna
Nie widzisz, kto tam maszeruje? Kwaśniewski, minister w komunistycznym rządzie świętuje jego obalenie. Albo Tumanowicz, mundurowy prowadzący dzienniki w stanie wojennym. Mało? Komuna broni esbeckich emerytur, a sprzedajni celebryci państwowych dotacji. Trzeba być zaślepionym, żeby tego nie widzieć.
2016-06-05 10:59:02
@berg
Zbigniew Preisner, Kabaret pod Wyrwigroszem, Muniek Staszczyk m.in. te osoby walczyły z PiS o bezprawne wykorzystanie ich utworów. Masz jeszcze jakieś pytania?
2016-06-05 09:58:20
Anna
Te pisowskie komentarze żenujące. I smutne. Niczym się nie różnią od komunistycznej obrzydliwej nagonki na ludzi, dla których wolność była w czasach komuny wartością. Tak Wam przeszkadza, że są ludzie, którzy się nie boją demonstrować swoich poglądów? To oni wywalczyli dla Was wolną Polskę. Jak widać sporo w szeregach PiS jest osób, którzy za komuną tęsknią. Najchętniej wsadziliby myślących inaczej do więzienia, najlepiej z kneblem w ustach.
2016-06-05 09:51:14
greg
Ale im nie ufam, ze to jest oddolny ruch społeczny - nie przyłącze się do tego pomimo, że nie popieram PiSu
2016-06-05 09:43:24
berg
Mieli zgodę na wykorzystanie utworów? Bo już były problemy z bolszewickim sięganiem po cudzą własność.
2016-06-05 08:55:18
Trochę o KOD
KOD - plastikowy ruch niby "społeczny", wykreowany przez polityków i opłacany przez węgierskiego Żyda Sorosa (tego samego, który nakręcił spiralę migracyjną i chce z Europy zrobić Euro-Arabię)! Co Wy wczoraj świętowaliście? Obalenie rządu Olszewskiego przez "Bolka" Wałęsę (który bał się lustracji) i przyspawanie post komuchów i SB-ków do stołków?! A swoją drogą wiecie lemingi, kto był pierwszym prezydentem i premierem w "wolnej Polsce" w 1989 roku? Nie wiecie - no to Wam powiem: Jaruzelski ! Drugi - symbol waszej "wolności" to Kiszczak który zorganizował razem ze swoimi konwidentami z Solidarności spektakl medialny "obrady okrągłego stołu " - psia mać!
2016-06-05 08:47:53
antykod
Kodowskie śmieci na spacerze
2016-06-05 07:44:05
Andy
Na zdjęciu mój sąsiad, były milicjant. Od 15 może trochę więcej lat na emeryturze. Sam chwali się, że co miesiąc dostaje 4500zł i nie chce zmian. Jest mu dobrze. Podejrzewam, że reszta to jego koledzy.
2016-06-05 00:45:17
Mirmur
Nie jest źle. Jeśli faktycznie było ich tam 1 tys., to znajomych tylko 2 osoby czyli 0.2% koderastów wśród znajomych mam...
2016-06-05 00:11:14
jakiś sort
PISowiskie śmieci komentujące w natarciu! Żal mi was, barany. Głupotą przewyższacie nawet posła Asta.
2016-06-04 23:26:27
PO 1945 roku....
A gdzie Ci STARSI WIEKIEM KOD-owcy bywali i co wowczas PO-rabiali... jak przez 45 lat lat, nie mielismy ani Wolnosci ani Demokracji, tylko: palowania, przesladowania, PO-lityczne areszty i wyroki, jak i mordowanie niewinnych Polskich Patriotow itd...itp...!!
2016-06-04 22:44:08
Dlugo - PiS,
KOD = Komunistyczny Oddzial Destabilizacji... dzisiejszej Polski w roku juz 2016-ym !!!
2016-06-04 21:44:19
Obserwator
To byl marsz o bezszKODowe przywrocenie poprzedniej BANDY,do bezlitosnej eksploatacji tubylczego niewolnika (zwanego przez KODowcow polakiem) P.S.Pisownia z malej litery umyslna
2016-06-04 21:37:55
@Marsz kapusi
Po czym ich poznałeś, jasnowidzu? Lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2016-06-04 21:04:29
Janusz
udział w tym marszu zwolenników złodziei, aferzystów i przemalowanych komunistów ,to wstyd i obciach.
2016-06-04 20:48:15
Normal
Kiedy zwolennicy PiS przestaną obrażać?
2016-06-04 20:37:39
Targowica na spacerze.
Obrzydliwe!
2016-06-04 20:35:34
Jarun
Znalazłem sposób na KOD. Następny przemarsz przy samym muzeum. 3/4 chodzących eksponatów wciągnie do muzeum i przypnie do ściany. Wymarsz KOD-u był symboliczny. Rupiecie od muzeum Przełomów przywiało na błonia (łąkę).
2016-06-04 20:10:45
Solidaruch wart
Solidarucha.
2016-06-04 19:14:20
ciecinianin
Boją się oj boją o swoje emeryturki ci co kiedyś z "władzą " trzymali PO twarzach widać komu na KOD zależy :)))
2016-06-04 18:58:45
obserwator
Komitet Obrony Dotychczasowych dochodów ...
2016-06-04 18:55:27
lud
wniosek taki że redakcja jest kodowska - sądziłem że jeden z ostatnich polskich dzienników trzeźwo patrzy na sytuacje w Polsce , to ostatni raz kiedy wchodzę na stronę 24 kurier i kupuje papierowe wydanie gazety
2016-06-04 18:53:16
Toto
Skąd tyle nienawiści u zwolenników PiS?
2016-06-04 18:30:41
ciekawski
Ciekawe zjawisko socjologiczne ten KOD. Dominują emeryci i niepracujący na etacie ludzie w średnim wieku :) Nie są to grupy społeczne zdolne do obalenia rządu i przywrócenia dawnego POrządku.
2016-06-04 18:28:44
replay
Cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje !!
2016-06-04 18:16:15
Marsz obrońców komuny
Co oni świętują? Prezydenturę Jaruzela i premierostwo Kiszczaka. Hańba!
2016-06-04 17:57:45
Poszedłem zobaczyć zakończenie tego marszu. Było 200 - 300 osób.
Większość, kiedy patrzałem im prosto w oczy była speszona, mieli głupie miny. Na szczęście nie spotkałem nikogo znajomego.
2016-06-04 17:50:07
komentarze
Czy ta piątka co wystawiła komentarze ma coś w głowach 0 to jest pytanie? Jedyna rada szybko do psychiatry bo może być za póżno.
2016-06-04 17:45:12
ciemnylud
Juz pisowskie trolle kierowane z Koszalina dorwaly sie do klawiatury a dopiero co z kościoła wyszli, smutne , a i jakis dziwny granat nagle sie pojawił na trasie marszu, to dopiero ciekawe ,dlaczego nie krzyczycie teraz prowokacja ? smiech na sali,jak tam Kataryna i Ziemkiewicz ktory ma problem z ziemią? juz poszła na nich fala hejtu
2016-06-04 17:43:10
Komitet opalania demokracji
Czy Ci biedni ludzie pogodzą się w końcu z wynikiem demokratycznych wyborów, czy nadal dadzą się podpuszczać swoim mocodawcom?
2016-06-04 17:36:30
Czlowiek
Zwolennicy PiS potrafią tylko obrażać. Nie stać ich na żadną refleksję
2016-06-04 17:34:10
Jarun
Popatrz bracie, popatrz szwagrze oto idą dwa kodziarze co za hańba, co za wstyd -jeden Polak, drugi Żyd.
2016-06-04 17:05:16
Ale was boli...
... że są ludzie myślący samodzielnie i potrafiący bez skowytania, buczenia, gwizdania i rzucania kamieniami wyrażać swoje zdanie. Kupcie sobie maść, na ból Du.y.
2016-06-04 16:59:19
Marsz kapusi
Widziałem członków marszu,SB-ecja i dzieci SB-ecji,komuchy i dzieci komuchów.Tak wygląda KOD.
2016-06-04 16:47:53
Tomek
Stare dziady same.
2016-06-04 16:45:36
ted
Idzie robactwo - złodzieje , kapusie , agentura , komuchy , geje , zdrajcy i cała patologia społeczna !! Kwik świń odrywanych od koryta coraz większy - he he !!
2016-06-04 16:32:19
marsz konfidenta
to obciach dla tego miasta. Odmóżdzeni pilnuja jeszcze koryt.
2016-06-04 16:29:49
marsz konfidenta
to obciach dla tego miasta