środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Marihuana i amfetamina w szafie

Marihuana i amfetamina w szafie

Marihuana i amfetamina w szafie
Data publikacji: 2016-02-26 08:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 1844 121290

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu koszalińskiego, który posiadał w mieszkaniu blisko 350 gramów marihuany i prawie 50 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

To kolejna udana akcja i cios w lokalny rynek narkotykowy. Tym razem policja weryfikowała informacje o posiadaniu przez 33-latka znacznych ilości środków odurzających.


– Mundurowi z Komisariatu I zapukali do drzwi jego domu – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Ziemkowska z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. – Podczas przeszukania pomieszczenia znaleźli ukryty susz roślinny. Po przebadaniu okazało się, że to blisko 350 gramów marihuany. W innym pokoju, w szafce, ujawniono prawie 50 gramów substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. 

Nadto na terenie posesji policjanci natrafili na rozmontowany sprzęt specjalistyczny: namiot, zraszacze i wentylatory do uprawy marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu.

W prokuraturze podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu za to 10 lat więzienia. Odpowie również za uprawę i wytwarzanie marihuany.

33-latek wyszedł za poręczeniem majątkowym, ma policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. ©℗

(m)

fot. Policja

Komentarze

NArkomani
Skoro chowa do szafy to znaczy, że wie o swoim nielegalnym działaniu. Dlaczego więc to robi, wiedząc o karnych konsekwencjach?
2016-02-26 10:23:15

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie