Środa, 22 maja 2024 r. 
REKLAMA

Marihuana i amfetamina w szafie

Data publikacji: 26 lutego 2016 r. 08:02
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Marihuana i amfetamina w szafie
 

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu koszalińskiego, który posiadał w mieszkaniu blisko 350 gramów marihuany i prawie 50 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

To kolejna udana akcja i cios w lokalny rynek narkotykowy. Tym razem policja weryfikowała informacje o posiadaniu przez 33-latka znacznych ilości środków odurzających.


– Mundurowi z Komisariatu I zapukali do drzwi jego domu – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Ziemkowska z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. – Podczas przeszukania pomieszczenia znaleźli ukryty susz roślinny. Po przebadaniu okazało się, że to blisko 350 gramów marihuany. W innym pokoju, w szafce, ujawniono prawie 50 gramów substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. 

Nadto na terenie posesji policjanci natrafili na rozmontowany sprzęt specjalistyczny: namiot, zraszacze i wentylatory do uprawy marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu.

W prokuraturze podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu za to 10 lat więzienia. Odpowie również za uprawę i wytwarzanie marihuany.

33-latek wyszedł za poręczeniem majątkowym, ma policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. ©℗

(m)

fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

NArkomani
2016-02-26 10:23:15
Skoro chowa do szafy to znaczy, że wie o swoim nielegalnym działaniu. Dlaczego więc to robi, wiedząc o karnych konsekwencjach?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA