piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dom pełen marihuany

Dom pełen marihuany

Dom pełen marihuany
Data publikacji: 2016-02-25 18:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 1459 121338

Policjanci ze Świnoujścia zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która mieściła się w jednym z mieszkań w centrum miasta. Zatrzymali dwóch mężczyzn - jeden z nich dodatkowo miał przy sobie znaczną ilość amfetaminy.
W jednym z pokoi wynajmowanego mieszkania umieszczone zostały dwa duże namioty, wewnątrz których znajdowało się 20 doniczek z wyhodowanymi w zaawansowanym stadium rozwoju konopiami indyjskimi.
- Pomieszczenie miało pełną infrastrukturę przystosowaną do utrzymania właściwej temperatury oraz wilgotności. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli ponadto worek z amfetaminą oraz wagę do ważenia narkotyków - podaje st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.
W mieszkaniu było dwóch mężczyzn w wieku 29 i 31 lat, których stróże prawa zatrzymani i umieścili w areszcie. Sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych wykazały, że zatrzymany 29-latek w przeszłości wielokrotnie był już notowany za popełnienie przestępstw przeciwko narkomanii, natomiast 31-latek za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. 29-letni mieszkaniec Świnoujścia usłyszał zarzut przestępstwa uprawy konopi indyjskich popełnionego w warunkach recydywy, natomiast 31-letni mieszkaniec Łodzi usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości amfetaminy. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz obaj odpowiedzą przed sądem za popełnienie przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 29-latkowi grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności, natomiast 31-latkowi do 8 lat pozbawienia wolności.

BaT

fot. policja

Komentarze

Gdyby Solidaruchy
nie zlikwidowały przemysłu, pewnie dzisiaj chłopaki pracowaliby w stoczni albo innej szczecińskiej firmie, i nie musieliby marychy hodować. Sprawcy powinni siedzieć a nie ci gówniarze.
2016-02-25 20:46:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie