sobota, 07 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Marchewka i Nitras jedynkami PO w wyborach do Sejmu

Marchewka i Nitras jedynkami PO w wyborach do Sejmu

Marchewka i Nitras jedynkami PO w wyborach do Sejmu
Data publikacji: 2019-07-30 18:52
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-23 09:01
Wywietleń: 1894 405866

Arkadiusz Marchewka i Sławomir Nitras będą jedynkami na listach Platformy Obywatelskiej w okręgach zachodniopomorskich w wyborach do Sejmu – ogłosił szef partii, Grzegorz Schetyna.

Poseł Marchewka stanie na czele listy szczecińskiej. Działacz pełni funkcję szefa regionalnych struktur PO.
Poseł Nitras otworzy listę koszalińską. Ostatnie wybory, w których polityk brał udział, to wybory na prezydenta Szczecina. Zajął w nich trzecie miejsce, po Piotrze Krzystku i Bartłomieju Sochańskim.

Wszystkie nazwiska na listach poznamy w sierpniu.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

pogięło ich
Kogo oni wystawiają, Nitrasa, Blogerkę Klaudia Jachira.WSZYSTKO JASNE-JUŻ WIEM NA KOGO GŁOSOWAĆ, NA WSZYSTKICH TYLKO NIE NA PO !!!!!!!!!!!!!!!!
2019-08-23 08:39:36
Lodomira
Jedynki mogą dać pozytywny przekaz apelując do swojego i zaprzyjaźnionego elektoratu o zaprzestanie ataków na wierzących,księży i kościoły oraz profanowania wiary katolickiej w imię wartości demokratycznych,tolerancyjnych i pokojowych.To byłby pozytywny przekaz!
2019-07-31 20:08:34
Gejzer intelektu
Weźcie Petru na listę.Pociągnie że aż hej,ostatnio robił tu zakupy to zna region
2019-07-31 19:43:26
Brunner
Klaskaniem mając obrzękłe prawice lud szczecina wołał o program.Likwidacja IPN i CBA to nie program to ucieczka przed odpowiedzialnością.Więc jaki mają Panowie program? Małżeństwa homoseksualne? OK ale większość interesuje jak poprawicie ściągalność podatków i unowocześnienie administracji. Do tego inwestycje.Nie mówcie mi tylko o wartościach europejskich i demokratycznych.Te wartości suweren zna lepiej od was.
2019-07-31 19:18:12
@Herman P.
ZŁO konieczne ? Chyba rozumiem - agresywny domestos wyżera bakterie w klozecie ? Jeszcze kadencja i ten płyn będą sprzedawać pod nazwą " SŁAWEK N. ". Sukces murowany !
2019-07-31 16:23:46
Herman Pucek
Nitras to zło konieczne
2019-07-31 16:07:45
SN
Sławomir, niestety ale ponownie zostanie wybrany jako przedstawiciel w parlamencie.....no cóż jaki elektorat taki przedstawiciel !
2019-07-31 13:59:46
Agent Nitras
Mitras ma nowe tajne zadanie w Koszalinie, ROZPRACOWAĆ PIS w tym mieście!
2019-07-31 10:01:13
do bolo
"a Misiło w niełasce? :D"- Misiło tworzy nowe grafiki komputerowe.
2019-07-31 09:57:49
hahaha
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA............ALE KANDYDACI !!!, Nitras wyfrunął do koszalina, tam chyba będzie węszył.
2019-07-31 09:14:19
olo
czyżby szczecin nie normalny, czerwień widzę czerwień
2019-07-31 08:10:03
jai
kto ??? wystawił tego k(n) sa ??? czy ten schetyna nie zna swoich ludzi?? szperacz torebkowy i redaktor bez kamery ale jaja!
2019-07-31 08:00:34
Alex
Marchewka zdobędzie w Szczecinie najwięcej głosów i wygra bez problemu. Pamiętam, że jeszcze jako radny zrobił bardzo dużo dla naszego miasta szczególnie był aktywny w kwestii infrastruktury drogowej.
2019-07-31 07:22:53
Diler
Sławek zrób testy na obecnosc narkotyków...
2019-07-31 07:00:29
Prawdziwa Lewica
czekamy na wypowiedzi o związkach partnerskich, adopcji dzieci przez małżeństwa homoseksualne,likwidację kopalń,budowę ekologicznego przemysłu,utylizację plastiku,likwidację barier dla niepełnosprawnych,świeckie państwo i wykorzenienie nepotyzmu.Panie Marchewka czekamy na wypowiedzi w tych tematach!
2019-07-31 06:19:38
Piter
Sławek! co się smucisz? Ze wsi jesteś, na wieś wrócisz! Właśnie teraz
2019-07-31 00:20:31
Weger
PiS może pomarzyć tylko o tak wysokiej jakości kandydatach w naszym regionie. Kogo wystawią, Pacynę, świra Mateckiego, przecież to jest dno. PO wygra tu w cuglach
2019-07-31 00:04:13
Gość
No ta, kandydaci pierwsza klasa :)
2019-07-30 23:17:14
Ela
Brawo poseł Marchewka, bardzo pracowity człowiek
2019-07-30 23:16:33
P
Szkoda, liczyłem na sensowne propozycje. W ten sposób trudno będzie wygrać. Żadna alternatywa.
2019-07-30 23:10:58
xxx
Jednak Sławek trochę się przestraszył startu z okręgu szczecińskiego i czmychnął na Koszalin. Napieralski pewnie do emerytury będzie startował do parlamentu bo z czegoś tą emeryturę muszą wyliczyć. Gorzej tylko jak PO się na niego wypnie. A z którego miejsca z list PO będzie startować Madzia ?
2019-07-30 23:07:53
Po PO
Sami POlituj sie POlitolodzy - fachmani !Pewnie ich wybiorą - aktyw partyjny nie odpuści !I znowu Nit będzie robił cyrk z Sejmu ! ? A może wreszcie ludzie zmądrzeją ?
2019-07-30 22:49:00
Politolog z uniwersytetu
Obserwując scenę polityczną w regionie wyraźnie widać że na lidera rośnie Marchewka.Człowiek dużej pracy ale czy ma charyzmę? Na razie musi walczyć z Kochan i Gawłowskim za którymi stoi Schetyna. Udało się Nitrasa wypchnąć na Koszalin niech ciągnie także listę.Tyle że Nitras nie jeździł tam jeszcze śmieciarką aby przyciągnąć elektorat.Czy Schetyna pozwoli Marchewce urosnąć?Podobny brak charyzmy u obu może przyciągać ale Nitras pilnuje by wyrósł choć jest wyższy i ma porządny tytuł naukowy.Ciekawe też co z Obryckim?Może pójdzie śladem Konstantego?Natomiast nikt chyba nie ma wątpliwości kto jest paprotką. Dobra rada dla kandydatów , uważajcie z wywiadami u Mazurka. Nie stępił brzytwy tylko schował na czas żniw i ma teraz co odpracować. Marchewka z kolei stawia na powagę , jest wyraźnie uPOważniony , sprawił sobie eleganckie okulary. Ale wiemy że idąc tropem Rzońcy do formatu PO nie pasują nadPOważni,liberałowie są bardziej luzaccy.
2019-07-30 22:41:29
hmm
nitras i wszystko wiadomo
2019-07-30 22:29:51
Brawo PiS i Partie Prawicowe
Gdyz te Lewackie komentarze nadaja sie tylko do kolejnych Kabaretow...!!!
2019-07-30 22:25:53
Prawdziwa Lewica
Mamy złą wiadomość dla Was- nie bedziemy na was głosować. Mamy dla drugą dobrą wiadomość - nie będzie wielu innych na was głosować.Mamy wreszcie dla was dobrą wiadomość - będziecie mieli więcej czasu na swoje hobby
2019-07-30 22:24:39
HogoFogo
To sa bardzo dobrrzy kandydaci... dla PiSu.
2019-07-30 22:20:05
marek
tylko Misiło!
2019-07-30 22:19:40
@Sławomir
Masz coś przeciwko kelnerowi?
2019-07-30 22:00:44
Super!
Zwiększą szanse PiS-u na większość konstytucyjną!
2019-07-30 21:58:38
Walkower
Znowu ten śmieszny Nitras!I jak tu obalić pis? Wybory oddane walkowerem.Kompromitacja PO! Cztery lata i nie wykreować prawdziwego lidera zarówno kraju, jak i w regionie. Palanty kontra pis-dzielce!
2019-07-30 21:27:12
stary
Nitras nosem ich wciągnie
2019-07-30 21:08:16
Jako
jako jedynki niestety się dostaną i kolejne 4 lata pożyją sobie na koszt podatników. Gawłowski, Napieralski podobno do senatu. Mam jedno proste pytanie: na czym ci ludzie sie znają???? żartowałem.
2019-07-30 20:35:30
kazik
Ludzie maja dosyć PO i PIS . Im bardziej się kłóca tym wiecej ludzi zagłosuje na Korwina czy Kukiza
2019-07-30 20:26:42
Dożywotni kandydaci.
Marchewka i Nitras dożywotnio będą już "jedynkami" regionie. Pozostali członkowie PO to frajerzy do robienia im kampanii wyborczej. Podobnie jest w innych regionach. No to PIS będzie rządził w Polsce przez kolejne 4 lata. Bo co reprezentują Marchewka z Nitrasem ? Marchewka to pożal się boże politolog , lubiący towarzystwo znacznie starszych od niego pań , a Nitras nawet nie potrafi dobrze prowadzić śmieciarki. Zagłosuje na nich tylko twardy elektorat PO. To za mało , aby odzyskać władzę w Polsce.
2019-07-30 20:16:55
kibic
Życzę powodzenia wszystkim kandydatom PO. Trzeba ratować Polskę przez reżimem Kaczyńskiego
2019-07-30 19:44:17
Czas na zmiany
Najważniejsze by odsunąć od władzy tych bandziorów pisowców i przywrócić praworządność w Polsce
2019-07-30 19:31:46
Sławomir
Hehe, to mają być kandydaci? Oddajecie pomoże zachodnie walkowerem
2019-07-30 19:27:47
Antoni
Co oni widzią w tym Nitrasie, to nie wiem. Straszny arogant i mało przyjemny facet. Kto takiego człowieka może wybierać do parlamentu, w głowie mi się nie mieści...
2019-07-30 19:19:30
as
nitras może w kampanii odpowiesz w końcu na pytanie na czym ty jedziesz.Marchewa to ten co udaje że na wszystkim sie zna a nie zna się na niczym
2019-07-30 19:18:08
niespotykanie spokojny człowiek
A Misiło? Gdzie tytan intelektu Misiło ja się pytam!?
2019-07-30 19:17:04
pogromca nitrasa
szkoda że nitras uciekł w koszalińskie , bo nie mam mozliwości go pogonić.Mam nadzieje że na liście znajdzie się misiło bo gośc jest świetny.Zawsze rozslawi Szczecin,Dba by o mieście się mówiło.
2019-07-30 19:15:29
teść pasierba
- Sławek daj gazu (na wstecznym) bo "cie pisdzielcy zjom"!
2019-07-30 19:15:10
Aneta
Marchewka kiedyś świetny radny, teraz znakomity poseł. Oczywiście ma mój głos i całej mojej rodziny
2019-07-30 19:11:13
Maciek
Naprawdę w PO nie ma nikogo lepszego by reprezentował nasz region w stolicy? Nitras zajęty jest tylko swoją karierką ,nic dla regionu nie zrobił i nie zrobi .Tylko wstyd .Cały czas te same twarze ,zero zmian ,zero przyszłości .Byle siedzieć u koryta .
2019-07-30 19:11:04
Brawo
Najlepsi kandydaci na posłów w regionie
2019-07-30 18:56:38
hallo
a co z Napieralskim? zaginął?
2019-07-30 18:55:38
bolo
a Misiło w niełasce? :D