wtorek, 19 stycznia 2021r.

Manowce najlepsze na... wesela. Zachodniopomorski pałac wygrał europejski ranking [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 2020-05-21 15:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-22 16:43
Manowce najlepsze na... wesela. Zachodniopomorski pałac wygrał europejski ranking
 

Największy portal turystyczny European Best Destinations ogłosił listę najlepszych europejskich miejsc na wesele. Zwycięzcą rankingu został zachodniopomorski Pałac Manowce!

Niedawno otwarty Pałac Manowce w Trzebieradzu nad Zalewem Szczecińskim zdobył tytuł European Best Wedding Venue 2020, nadany przez European Best Destinations - największy europejski portal turystyczny. Pozostawił w tyle obiekty położone w tak modnych miejscach jak grecka wyspa Santorini, portugalskie wybrzeże Algarve czy Wenecja. "To miejsce przywodzi na myśl dom z filmu "Wielki Gatsby" z Leonardo di Caprio, lub wystrój eleganckiej i błyszczącej atmosfery "Marii Antoniny" z Kirsten Dust. Różnica polega na tym, że Pałac Manowce to nie fikcja, ale prawdziwe wymarzone miejsce na ceremonię ślubną", tak uzasadniają swój wybór autorzy rankingu.

Malownicze położenie

Pałac Manowce znalazł uznanie przede wszystkim dlatego, że łączy malownicze położenie z ekskluzywnymi wnętrzami, a ponadto ma specjalną ofertę dla zagranicznych młodych par. 

- Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z powodu uzyskania tytułu European Best Wedding Venue 2020, bo jest to nie tylko wyraz uznania dla samego obiektu, ale także docenienie niezwykłych walorów krajobrazowych naszego regionu – powiedziała Joanna Sinkiewicz, menedżer sprzedaży w Pałacu Manowce. - Ponieważ Pałac Manowce organizuje nie tylko wesela, lecz również pobyty wakacyjne i spotkania firmowe, myślę, że dzięki temu wyróżnieniu przyciągniemy wielu gości z całego świata, którzy odkryją Polskę jako nowe, atrakcyjne miejsce na wypoczynek, wesele i imprezy firmowe.

Zabytek nad Zalewem Szczecińskim

Manowce to zabytkowa nieruchomość nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego, otoczona Puszczą Wkrzańską, z dala od najbliższej wsi. Zbudowany na początku XX w. pałac został niedawno odrestaurowany tak, aby zachować wierność pierwotnej wizji okazałej wiejskiej posiadłości.

W Manowcach nie rezerwuje się pojedynczych sal czy pokoi, lecz cały obiekt – do użytku na wyłączność. W pałacu są 3 komfortowe apartamenty, 13 pokoi dwuosobowych i 5 pokoi do wspólnego użytku, sale na przyjęcia i spotkania firmowe. 

Najczęściej odwiedzany przez podróżujących po Europie portal internetowy (niemal 6 mln użytkowników) European Best Destinations od 10 lat organizuje cenione wśród turystów i biura podróży konkursy promujące turystykę i kulturę na Starym Kontynencie. Wybiera się w nich np. najlepsze: plaże, kierunek podróży czy najbardziej romantyczne miejsce. 

(mag)

Fot. i film: Pałac Manowce

Komentarze

Jo
2020-05-22 16:26:12
Przepiękne miejsce❤️! Będę polecać wszystkim znajomym!
Jan
2020-05-22 11:54:35
Fajnie jest wziąć ślub w kameralnych warunkach z przyjęciemm dla najbliższych osób, a nie w hali z disco polo i żeby się zwróciło! Z iloma z weselników po 3 latach utrzymujecie kontakty, ilu z nich zapraszacie na 5 i 10 rocznicę ślubu. A że takie miejsca w Polsce są wysoko oceniane na swiecie tym lepiej dla wizerunku kraju. Nie tylko 500+ się liczy kochani dyskutanci ze świetlic weselnych.
Pogoń Lwów
2020-05-22 10:14:20
To nie szpan buraku,to materiał promocyjny.A pałac wygląda pięknie,ktoś wydał wagon złotych i fajnie jak mu się zwróci z naddatkiem.
Alicja
2020-05-22 10:02:34
Jak dla mnie to najgorsze miejsce na wesele. Imieniny tam mogę wyprawić ale wesele? Wesele max do godz. 23 jeśli jest dla większej liczby gości, czyli od 50 do 100 osób (i to w namiocie), a jak do 50 osób to max do 24 (w budynku). Do tego trzeba ściszyć muzykę, bo różne zwierzątka chcą iść spać. Miejsce rzeczywiście jest urokliwe ale na spacery, wypicie kawusi, uroczysty obiad czy przyjęcie itp. ale nie na wesele w pełnym tego słowa znaczeniu.
o o o o
2020-05-21 22:15:18
nie ma jak szpan.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ