czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Magistrat nagrodzi naukowców

Magistrat nagrodzi naukowców

Magistrat nagrodzi naukowców
Data publikacji: 2016-10-26 14:20
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:12
Wywietleń: 869 165447

Urząd Miasta Szczecin zaprasza pracowników naukowych i absolwentów szczecińskich uczelni do udziału w konkursie na najlepszą pracę naukową oraz pracę doktorską, magisterską i dyplomową, ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje.

Prace na konkurs należy składać w sekretariacie Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu przy pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin (wejście od ul. Odrowąża â IV piętro), do 31 stycznia 2017 roku. Autorzy nagrodzonych projektów otrzymają nagrody pieniężne.

- Partnerem konkursu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości - mówi Piotr Zieliński z magistratu. -Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału znajdują się w regulaminach konkursów, które są rozsyłane do rektorów wszystkich szczecińskich uczelni.

Wspólnym celem konkursów jest: stworzenie stałej platformy wymiany informacji pomiędzy studentami i absolwentami uczelni oraz młodymi naukowcami a profesjonalnymi podmiotami obrotu gospodarczego i przedstawicielami świata biznesu; przybliżenie szerokiemu gronu rozwiązań naukowych mogących mieć lub mających zastosowanie w działalności gospodarczej; promowanie autorów nagrodzonych prac.

W poprzedniej edycji nagrody prezydenta powędrowały m.in. do inż. Bartosza Szymona Piekarczyka za „ Skaner filmowy do digitalizacji materiałów transparentnych” oraz do dr inż. Wojciecha Tuchowskiego za „Badania eksperymentalne efektywności pompy ciepła wykorzystującej utajone ciepło zamarzania wody".

Informacji udziela Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu UM Szczecin. Telefon: +48 91 424 54 27, e-mail: nauka@szczecin.eu

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy