Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Magistrat nagrodzi naukowców

Data publikacji: 26 października 2016 r. 14:20
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:19
Magistrat nagrodzi naukowców
 

Urząd Miasta Szczecin zaprasza pracowników naukowych i absolwentów szczecińskich uczelni do udziału w konkursie na najlepszą pracę naukową oraz pracę doktorską, magisterską i dyplomową, ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje.

Prace na konkurs należy składać w sekretariacie Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu przy pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin (wejście od ul. Odrowąża â IV piętro), do 31 stycznia 2017 roku. Autorzy nagrodzonych projektów otrzymają nagrody pieniężne.

- Partnerem konkursu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości - mówi Piotr Zieliński z magistratu. -Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału znajdują się w regulaminach konkursów, które są rozsyłane do rektorów wszystkich szczecińskich uczelni.

Wspólnym celem konkursów jest: stworzenie stałej platformy wymiany informacji pomiędzy studentami i absolwentami uczelni oraz młodymi naukowcami a profesjonalnymi podmiotami obrotu gospodarczego i przedstawicielami świata biznesu; przybliżenie szerokiemu gronu rozwiązań naukowych mogących mieć lub mających zastosowanie w działalności gospodarczej; promowanie autorów nagrodzonych prac.

W poprzedniej edycji nagrody prezydenta powędrowały m.in. do inż. Bartosza Szymona Piekarczyka za „ Skaner filmowy do digitalizacji materiałów transparentnych” oraz do dr inż. Wojciecha Tuchowskiego za „Badania eksperymentalne efektywności pompy ciepła wykorzystującej utajone ciepło zamarzania wody".

Informacji udziela Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu UM Szczecin. Telefon: +48 91 424 54 27, e-mail: nauka@szczecin.eu

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA