niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Magdalena Filiks przeciw odwołaniu ministra Szumowskiego?

Magdalena Filiks przeciw odwołaniu ministra Szumowskiego? (akt. 1)

Magdalena Filiks przeciw odwołaniu ministra Szumowskiego?
Data publikacji: 2020-06-05 12:08
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-10 09:42
Wywietleń: 1677 458162

Magdalena Filiks, posłanka Koalicji Obywatelskiej ze Szczecina, zagłosowała za odrzuceniem wotum nieufności dla ministra zdrowia zjednoczonej prawicy, Łukasza Szumowskiego – tak wynika ze strony Sejmu. Ale posłanka odpowiada, że to pomyłka i zawinił system do głosowania.

– Nie ja zagłosowałam tylko super system. Nie zaliczył mi również 4 innych głosowań. No nie popieram pana Szumowskiego – serio – wyjaśniała posłanka na swoim Facebooku odpowiadając na głosy oburzonych zwolenników KO. – Wczoraj głosowałam kilka razy, a w wynikach był brak głosu. Ostatnie głosowanie sam sobie system zrobił. To się wszystkim posłom zdarza na zmianę.

Według zapisu na stronie Sejmu przeciwko wotum nieufności dla Szumowskiego zagłosował także Tomasz Lenz.

*  *  *

Magdalena Filiks zakładała Komitet Obrony Demokracji. Była jego jedną z najbardziej rozpoznawalnych działaczek. Do Sejmu dostała się w 2019 roku.

(as)

Fot. Facebook/Magdalena Filiks

Komentarze

jak zwykle
PiS fałszuje wyniki wyborów - to samo mogą zrobić z wyborami prezydenckimi, byle tylko przepchnąć Dudę
2020-06-10 09:15:09
Gamonie
No niestety ciamajdan nawet nie umie głosować
2020-06-07 10:36:31
prawda
i to nie jedno głosowanie zostało oszukane ,tak działa prawo i sprawiedliwość PIS-u
2020-06-06 09:39:13
Antoni
KOD raczej miał działać jako komitet niezależny, a widać jak to jest. W sumie jak było :) Ciekawe ile z nich głosowało za wotum nieufności a ile głosowało, bo musiało :) Zawsze tak jest.
2020-06-05 19:24:20
dobra rada
Niech się do PISu zapisze jak się myli na ich korzyść!
2020-06-05 18:15:30
A juz myslalem
ze to druga normalna osoba ze Szczecina po P.Brudzinskim.
2020-06-05 18:15:19
Dlaczego nie czepiaja
Owsika. Kupil buble nie za swoje
2020-06-05 18:12:53
Na drugie to ona ma Pomylka
!!
2020-06-05 18:10:54
Zacznijmyod tego
że w rozumieniu Roboczej Definicji Antysemityzmu (Working Definition of Antisemitism) wg IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance) pani Filiks jest antysemitką. Definicję tę przyjęła do swojego systemu prawnego np Francja.
2020-06-05 18:00:53
kod
ona cała jest pomyłką
2020-06-05 17:17:07
Za skomplikowane to wszystko jest!
Tyle przycisków, tyle ustaw, tyle sms-ów z instrukcjami...
2020-06-05 16:24:47
DOBRA pamiec
Pamietam ta ''dame''jak wystepowala na estradzie wtrakcie wiecow kodziarzy.trzymalisie za rece ;;budka,nitras,niejaki oszust kijowski w bialo-czerwonych rękawiczkach.Stali tam tez sędziowie,ktorzy lamiac konstytucje lamali prawo trzymając swieczki wlapach.Niejaka gersdorf tez tam wystepowala.Teraz się smieje z frajerow pobierajac 20 tys comiesiac emeryturki.
2020-06-05 15:49:17
abc
Takiego ministra Jak pan profesor Szumowski jeszcze nie było w wolnej Polsce.To inna polka i kultura ,jego nie przywieźli na sowieckich tankach w smierdzacych walonkach.W porównaniu do fajnego bardka i doktor ewy to kosmos.
2020-06-05 15:39:26
Uj
Wow, wow!!!!
2020-06-05 15:36:35
Szanowna Pani, dała Pani jedynie dobre świadectwo o sobie.
.
2020-06-05 15:05:17
Waga
Juz wczesniej tez byly klopoty pani z glosowaniem- o ile sobie przypominam.
2020-06-05 14:57:30
kruk77Szczecin
Kobieta została zakrzyczana przez kruki i wrony ponieważ wydała nieoczekiwanie inaczej brzmiące krakanie.
2020-06-05 14:55:39
Magda - nie słuchaj starych, spienionych, wściekłych kumpli.
Tak trzymaj.
2020-06-05 14:53:28
dante
Pokażcie lepszego ministra od prof.. Szumowskiego , może koper ciąż Grodzki byłby lepszym ministrem zdrowia
2020-06-05 14:46:56
Surik
Rozumiem- ze oprocz tlumaczacego wpisu na fb- zlozyla pani oficjalna skarge na wadliwy system..Oczywiscie- inni poslowie, ktorym tak sie zdarza " na zmiane" tez.
2020-06-05 14:39:51
Alicja
Pewnie kobitka chce coś ugrać i na dwa fronty gra. W razie jak niestety wygrałby pan długopis to za lojalność może ktoś coś jej zaproponuje a może bardzo lubi pana szumowskiego...
2020-06-05 13:30:54
Jarun
Pewnie pisowcy coś Filiks obiecali, jakąś synekurę w spółce skarbu państwa dla bezrobotnej matki kilkorga dzieci. Sprzedała KOD, sprzeda i Koalicję. Żadnych idei, liczy się koryto i kasa.
2020-06-05 13:25:45
Swojak
Czyzby swoj bronil swojego. Gdzie pan minister zdrowia wmieszany jest w zalatwienie bublowatych maseczek przez jego instruktora narciar skiego na eartosc ok 5 milionow zl a zona pana ministra w ciagu deoch lat zostala wlascicielem 40 milionow zl udxialow w firmie brata na ktora otrxymal od panstwa 300 milionow dotacji na badania medyczne, brawo