sobota, 04 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Leczenie Dariusza Mateckiego potrwa

Leczenie Dariusza Mateckiego potrwa

Leczenie Dariusza Mateckiego potrwa
Data publikacji: 2020-03-19 19:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-20 19:35
Wywietleń: 4397 448258

„Przed chwilą była lekarz z wynikami. Rozległe zapalenie płuc. Leczenie potrwa” - napisał na Twitterze Dariusz Matecki, szczeciński radny klubu Prawo i Sprawiedliwość oraz przewodniczący Solidarnej Polski w regionie, pierwszy polityk w naszym mieście zakażony koronawirusem.

Matecki zakaził się prawdopodobnie od partyjnego kolegi, ministra środowiska Michała Wosia. Gdy lekarze zdiagnozowali u niego koronawirusa, zapadła decyzja o odwołaniu sesji rady miasta.

Matecki, który przebywa obecnie w szpitalu przy ul. Arkońskiej, pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Między innymi pytał policję, jak ma zgłosić przestępstwo leżąc w szpitalu – jego zdaniem został bowiem pomówiony.

Krytykował także Tomasza Hajtę, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, o którym jest teraz głośno, ponieważ nie chce oddać pieniędzy niepełnosprawnemu piłkarzowi czekającemu na operację.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Karma wraca
Ciekawe pan m. Hejtowal lekarzy ,odkarzal miasto moze teraz zdrowaska i oklady z tygodniowej wody swieconej i lezenie krzyzem ewentualnie modlitwa pana arcydziegi, karma wraca panie radny
2020-03-20 19:31:33
Miki
Naszczekaliście że och....A karma wraca.Pewnych rzeczy i wrogowi się nie życzy ale czego wymagać......
2020-03-20 17:19:26
Obs.ryver
Matołek jeszcze zawraca du.ę policji! Lecz się chłopku i nie pisz bzdur w internecie! "..Przed chwilą była lekarz z wynikami...." To był mężczyzna - lekarz, czy kobieta lekarka??? Ucz się polszczyzny, masz trochę czasu!!!
2020-03-20 17:12:10
bj
Hejter chce zgłosić pomówienie. Co on jeszcze wymyśli.
2020-03-20 11:33:03
Krzy
Dużo pluł, to się popsuł
2020-03-20 11:21:47
Karma wraca
Był złym człowiekiem i wirus go dopadł. Może w wyniku choroby zmieni swoje postępowanie.
2020-03-20 10:33:21
Lucek
Och! Jaka z niego biedna sikoreczka. Pomimo ogłoszonej dla wszystkich Polaków 14 - dniowej kwarantanny ten Pan musiał pojechać do Warszawy na uroczystość partyjną (bodajże otwarcie klubu poselskiego któregoś z posłów PiS), gdzie przy okazji spotkał się ze swoim kolegą ministrem Wosiem. Chęć lansu w stolicy przeważyła u tego Pana nad zdrowym rozsądkiem i tyle. Takie są fakty. Po prostu sam jest sobie winien.
2020-03-20 10:08:31
Szczecin
Poczytał komentarze i nagle go oświeciło. Dowiedział się co ludzie o nim myślą i jak zapatrują się na jego bezsensowne działania.
2020-03-20 09:40:19
Nie plujcie PO_d wiatr!
– Śpijcie spokojnie, pracujcie spokojnie, cieszcie się wiosną wszystko jest pod kontrolą – Ewa Kopacz (minister zdrowia 2010).
2020-03-20 09:28:09
faza
Szukanie honoru u tego człowieka jest nie na miejscu. Reprezentuje on ugrupowanie, które jak żadne inne opanowało do perfekcji wykorzystywanie tragedii do celów politycznych. Jak mówi przysłowie: po trupach do celu...
2020-03-20 08:45:39
Kto pluje ten wiatr zbiera
Jak ja pluć to dobrze, ale jak na mnie pluć - to wzywam policję.
2020-03-20 08:16:48
krzychu
Zdrowiej Pan szybko, wiosna czeka
2020-03-20 00:52:14
czytelnik
musi złożyć interpelację teraz
2020-03-19 22:39:25
moi
Przez płuca do głowy. Zdrowia panie Matecki.
2020-03-19 22:11:06
ed
Niech się leczy za własne pieniądze
2020-03-19 21:32:12
CDN
Zycze panu szybkiego powrotu do zdrowia.
2020-03-19 20:52:29
Koko
Nie róbcie persony z kumpla zera
2020-03-19 20:38:13
@WB
Jakie znowu serduszka? A tak swoją drogą, kuć to można żelazo, ale czego wymagać...
2020-03-19 20:04:25
WB
Ciekawe że Mateckiego nie kują w oczy serduszka WOŚP na sprzęcie medycznym :P
2020-03-19 19:41:50
Rysiu
Zdrówka.
2020-03-19 19:21:28
Tylko pytam
Czy będziecie tak informować godzina po godzinie o Mateckim?
2020-03-19 19:12:22
dziwak
Kogo obchodzi ten Matecki, jest 325 chorych. Oby lekarze pamiętali jak ich krytykował. Wiedząc,że ma gorączkę przyszedł do urzędu miejskiego. Nieodpowiedzialny gość powinni jego ukarać.
2020-03-19 19:07:46
Kenny
Młody chłopak. Niech to będzie przestroga dla młodych którzy myślą że choroba dotyczy seniorów. Życzę powrotu do zdrowia Mateckiemu.
2020-03-19 19:06:36