Poniedziałek 25 października 2021r. 
REKLAMA

Ławek i wiat na razie nie będzie

Data publikacji: 2017-08-18 14:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:47
Ławek i wiat na razie nie będzie
 

- Autobusy linii 68 kursują na wydłużonej trasie od 1 lipca. I dobrze. Tylko że jak dotąd na tym odcinku aż do ul. Przepiórki na osiedlu Sienno nie ma ani jednej wiaty czy choćby ławeczki na którymkolwiek z przystanków - sygnalizują nasi Czytelnicy. Wieści ze szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego wskazują, że w tym roku, a i zapewne też przynajmniej do najbliższej wiosny, nic się zmieni.

Na przystanku końcowym autobusu linii 68, wyznaczonym na jezdni (po jednym pasie ruchu w obu kierunkach) wąskiej ul. Przepiórki, przed skrzyżowaniem z ul. Łaczną, można jeszcze zrozumieć, że wiaty wcisnąć się nie da, bo miejsca po prostu brak, ale - jak sugerują okoliczni mieszkańcy - może by tak ZDiTM zadbał choćby o ławeczkę i jakieś lekkie niewielkie zadaszenie. Dalej autobus zatrzymuje się na ul. Łącznej na wysokości ul. Świergotki i tam jest zarówno zatoka, jak i aż nadto miejsca, by postawić wiatę. Tak samo zresztą jest na obu przystankach na żądanie przy dwujezdniowej ul. prof. Jana Królewskiego. Przydałyby się tam też wiaty.

- W tej chwili ZDiTM nie posiada środków na instalację wiat na tej trasie. Będziemy się o nie starać w przyszłym roku - deklaruje Szymon Wasilewski, rzecznik prasowy ZDiTM. ©℗

(MIR)

Na zdjęciu: Przystanek autobusu linii 68 na ul. Łącznej, przy skrzyżowaniu z ul. Świergotki. Ani ławki ani wiaty. Tak samo jak na innych w tym rejonie.

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

gosc
2017-08-18 15:09:14
Jak by sebixowa patola nie demolowala,mazala ,naklejala swoje zasrane wlepki to wiat w innych miejscach to by starczylo na wiele nowych,dlatego jak widzicie tych patoli od razu trzeba to zglaszac

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ