sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ławek i wiat na razie nie będzie

Ławek i wiat na razie nie będzie

Ławek i wiat na razie nie będzie
Data publikacji: 2017-08-18 14:35
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:24
Wywietleń: 1470 288437

- Autobusy linii 68 kursują na wydłużonej trasie od 1 lipca. I dobrze. Tylko że jak dotąd na tym odcinku aż do ul. Przepiórki na osiedlu Sienno nie ma ani jednej wiaty czy choćby ławeczki na którymkolwiek z przystanków - sygnalizują nasi Czytelnicy. Wieści ze szczecińskiego Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego wskazują, że w tym roku, a i zapewne też przynajmniej do najbliższej wiosny, nic się zmieni.

Na przystanku końcowym autobusu linii 68, wyznaczonym na jezdni (po jednym pasie ruchu w obu kierunkach) wąskiej ul. Przepiórki, przed skrzyżowaniem z ul. Łaczną, można jeszcze zrozumieć, że wiaty wcisnąć się nie da, bo miejsca po prostu brak, ale - jak sugerują okoliczni mieszkańcy - może by tak ZDiTM zadbał choćby o ławeczkę i jakieś lekkie niewielkie zadaszenie. Dalej autobus zatrzymuje się na ul. Łącznej na wysokości ul. Świergotki i tam jest zarówno zatoka, jak i aż nadto miejsca, by postawić wiatę. Tak samo zresztą jest na obu przystankach na żądanie przy dwujezdniowej ul. prof. Jana Królewskiego. Przydałyby się tam też wiaty.

- W tej chwili ZDiTM nie posiada środków na instalację wiat na tej trasie. Będziemy się o nie starać w przyszłym roku - deklaruje Szymon Wasilewski, rzecznik prasowy ZDiTM. ©℗

(MIR)

Na zdjęciu: Przystanek autobusu linii 68 na ul. Łącznej, przy skrzyżowaniu z ul. Świergotki. Ani ławki ani wiaty. Tak samo jak na innych w tym rejonie.

Fot. Mirosław Winconek

Ławek i wiat na razie nie będzie

Komentarze

gosc
Jak by sebixowa patola nie demolowala,mazala ,naklejala swoje zasrane wlepki to wiat w innych miejscach to by starczylo na wiele nowych,dlatego jak widzicie tych patoli od razu trzeba to zglaszac
2017-08-18 15:09:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy