Piątek 22 października 2021r. 
REKLAMA

Laureaci trzeciej edycji „Zrobione w Szczecinie”

Data publikacji: 2019-11-22 14:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-22 14:00
Laureaci trzeciej edycji „Zrobione w Szczecinie”
 

Dziesięciu kolejnych przedsiębiorców może już posługiwać się przyznanym przez prezydenta Szczecina certyfikatem marki. To już trzecia edycja „Zrobione w Szczecinie”. Do tej pory nagrodzono łącznie 49 przedsiębiorców.

Ten „znak jakości” trafia do firm, które stawiają na wysoką jakość swoich usług lub produktów, dzięki czemu pomagają kreować pozytywny wizerunek miasta.

- Wasz biznes to dowód na potencjał, który drzemie w Szczecinie. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i chcemy, aby było o nich i o naszym mieście głośno w całej Polsce - mówił podczas rozdania certyfikatów prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

W tym roku o przyznanie certyfikatów ubiegało się 32 przedsiębiorców w dwóch kategoriach - produkt lub usługa. Warunkiem było to, aby aspirujące przedsiębiorstwo miało siedzibę w Szczecinie. Od tego roku formuła została rozszerzona także o firmy, które należą do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

W kategorii usługa laureatami zostali: Hub-Maxx za ośrodek Ski-Park Szczecin; Frirajd Marta Malejewska za parzenie i serwowanie napojów na bazie świeżo zmielonej kawy przy wykorzystaniu ręcznego ekspresu ciśnieniowego; Fanfaronada za indywidualne projekty odzieży damskiej i dobór materiałów; Consileon Polska za projektowanie, tworzenie i dalszy rozwój aplikacji dedykowanych dla klientów biznesowych; Lars Laj za wyposażenie placów zabaw, aren sportowych, siłowni na powietrzu.

Natomiast w kategorii produkt certyfikaty uzyskali: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Impet za instalacyjne produkty pro audio skylark; Beata Pawluczuk Projekt za gadżety o tematyce szczecińskiej; Hisert za komfortową odzież oraz bieliznę BeMummy dla kobiet w ciąży; MrGreen za biologiczne preparaty dla ogrodnictwa i rolnictwa; Asprod za wypieki w technologii LAW z ciasta pieczonego na świeżo w miejscu sprzedaży, bez etapu mrożenia.

* * *

„Zrobione w Szczecinie” ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe, czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania marki, jest możliwość udziału w programach z zakresu promocji gospodarczej, prowadzonych przez miasto oraz możliwość zamieszczania logotypu „Zrobione w Szczecinie” w materiałach promocyjnych.

(kn)

Fot. UM Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ