piątek, 03 lipca 2020.
Strona główna > Nauka > Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych [GALERIA]

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych
Data publikacji: 2019-06-11 15:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-25 11:20
Wywietleń: 1591 396142

Pamiątkowe medale i dyplomy otrzymali we wtorek laureaci konkursów przedmiotowych zachodniopomorskiego kuratora oświaty oraz konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" organizowanych w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość, jak co roku, odbyła się w Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie.

- Corocznie gościmy laureatów konkursów przedmiotowych z naszego miasta i z województwa. Niełatwo jest zostać laureatem, dlatego wielkie gratulacje. Traktujemy to jako zaszczyt, że najlepsi z najlepszych są dzisiaj z nami - witała laureatów dyrektor SP 35 Iwona Sobczyńska.

Jerzy Sołtysiak, zachodniopomorski wicekurator oświaty, wręczył dyplomy oraz medale laureatom z gimnazjów oraz szkół podstawowych ze Szczecina i powiatów: goleniowskiego, gryfińskiego, polickiego, stargardzkiego, choszczeńskiego, gryfickiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego oraz Świnoujścia.

- Dla mnie, jako wicekuratora oświaty, taki moment jak ten jest bardzo ważny i istotny - mówił Jerzy Sołtysiak. - Wręczanie nagród i uhonorowanie tych, którzy zasługują na to, aby ich ciężka praca została doceniona, to jest coś niezwykle przyjemnego. Życzę uczniom kolejnych sukcesów w ich dalszej nauce.

Dla laureatów przygotowano także program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II oraz Gimnazjum nr 12 im. Stanisława Lema a także ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie. Nie zabrakło w nim śpiewów oraz tańców.

Nagrodzeni zostali także laureaci konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". To olimpiada tematyczna zaadresowana do zafascynowanych historią uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem tych zainteresowanych historią wojskowości. ©℗

(KaNa)

Na zdjęciu głównym: Jerzy Sołtysiak, zachodniopomorski wicekurator oświaty, wręczył laureatom dyplomy oraz medale.

Fot. Ryszard Pakieser

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Dom Jutra Ikei

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie