Piątek, 12 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

KURIERLINIA. Ciasno na Kolumba

Data publikacji: 09 grudnia 2015 r. 11:57
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:36
KURIERLINIA. Ciasno na Kolumba
 

- Nitka ul. Kolumba, przylegająca do dworca PKP jest zapchana. Przed zamkniętym, remontowanym dworcem stoją taksówki, przed sklepami i punktami gastronomicznymi zatrzymują się dostawcy i firmy kurierskie, a firma, która wozi ludzi na lotniska w Berlinie za nic ma przepisy - twierdzi pan Jan, kierowca miejskiego autobusu.

Ta informacja została dodana za pośrednictwem KURIERLINII

Zdaniem naszego Czytelnika, firma przewozowa narusza przepisy, ponieważ ma wprawdzie przystanek przed swoją siedzibą, ale jest on krótki, na jeden pojazd. Tymczasem zdarza się, że zajmują nawet kilkaset metrów ulicy, bo liczne busy i autokary kursujące nie tylko na berlińskie lotniska stoją po kilkadziesiąt minut w oczekiwaniu na pasażerów.

- Jeździ tamtędy policja, straż miejska i służby ZDiTM, ale najwyraźniej taka sytuacja przeszkadza tylko nam, kierowcom miejskich autobusów - żali się pan Jan. - Jeśli w ciągu zmiany muszę przejechać tamtędy kilkanaście razy 18-metrowym autobusem i za każdym razem mam problem z manewrowaniem, to może to denerwować. Naprawdę nie można przystanku na tyle pojazdów wyznaczyć w innym miejscu, albo spowodować, by o jednej porze stał tam tylko jeden pojazd..?

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

he he he
2015-12-09 12:12:05
my Niemcy w dupie mamy polskie przepisy i polska policje tez

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA