Środa, 04 października 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Kto widział Małego?

Data publikacji: 07 grudnia 2016 r. 16:46
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:22
Kto widział Małego?
 

Jest w typie jamnika szorstkowłosego. Choć od niego większy. Charakterystyczna cecha: obgryzione uszy. Zaginął pies o wdzięcznym imieniu Mały. Jest przerażony. Może się przemieszczać w stronę Pilchowa. Dobrej, Bezrzecza, Wołczkowa. Ktokolwiek widział spłoszonego psiaka jest proszony o pilny kontakt z jego tymczasowymi opiekunami.

Mały to 11-letnia psina po przejściach. Do Szczecina dotarł z Kołobrzegu. Bo w naszym mieście znalazł tymczasowy dom i miał większe szanse na docelowy. W środę (7 bm.) opiekun go wyprowadził na spacer. W las, w rejonie Głębokiego. Przewrócił się. Co przestraszyło Małego na tyle, że wysunął się z obroży i pobiegł.
- Uciekł pies był w stanie dużego lęku. Najprawdopodobniej przemieszcza się na oślep i przed siebie. Dlatego może być widziany w rejonie Pilchowa. Dobrej, Bezrzecza, Wołczkowa - mówi p. Małgorzata, która przewiozła Małego, jeszcze jednego psa i cztery koty do Szczecina, z tego samego adresu w Kołobrzegu. - Bardzo proszę o pomoc! To łagodny pies, ale jest bardzo wystraszony i nieufny. Dlatego najlepiej go nie łapać, tylko nas powiadomić o jego losie.
Ktokolwiek widział Małego, jest proszony o kontakt pod numerem tel. 694 450 771.

(an)

Fot. MR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

POMOC? c.d.: "MALY".
2016-12-09 10:54:56
Czy dowiemy sie jaki jest dalszy los tej psiny? Czy znaleziony, w jakim stanie znaleziony? Czy uwierzymy w czlowieka na nowo, tak jak ewentualnie ten pies?
POMOC? c.d.
2016-12-09 07:08:35
Ofiary, takie jak "Mały", jeśli się odnajdą, wymagają staranniejszej opieki. Psychologicznej (aby na nowo uwierzyly w człowieka). Medycznej (włącznie z plastyka medyczną uszu obgryzionych na rozkaz "pana". To są dodatkowe nakłady na ratowanie życia. Skutki bestialstwa są kosztowne. Aż się samo prosi, aby były finansowane przymusem prawnym wobec autorów/sprawców bestialstwa. Poprzez procedurę egzekucyjnego POTRACANIA/OBCIĄŻANIA DOCHODÓW/KOSZTÓW OSÓB PRAWNYCH/FIZYCZNYCH WINNYCH BESTIALSTWA. OPRÓCZ INGERENCJI PSYCHOLOGICZNO- SPOLECZNYCH W BADANIE POMYSŁOWOŚCI NA RODZAJE POSTEPOWANIA WOBEC ZWIERZAT. Dla dobra zwierzat i dla dobra ksztaltowania/rozwoju spoleczenstwa.
POMOC?
2016-12-08 16:44:47
Komuś zawdzięcza okaleczenie, zapewne połączone z dużym cierpieniem. Nawet jeżeli okaleczal inny pies. Bo okaleczal na rozkaz "pana", lub w innej "zabawie" uczestniczył. POMOC W SYTUACJACH TRUDNYCH DLA ŻYCIA zwierząt/ludzi RÓŻNYMI DROGAMI CHADZA. MOŻE FOTKA POMOŻE KOMUŚ ROZPOZNAĆ PSINE I UMOŻLIWIĆ ODSTAWIENIE JEJ DO SCHRONISKA?
Anka
2016-12-08 11:02:47
Biedny piesek. Oby mu ktoś pomógł.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA